Informatyka

W kategorii informatyka znajduje się szeroka oferta książek informatycznych dedykowanych zarówno początkującym użytkownikom komputera, sieci i wybranych programów, jak i zaawansowanym specjalistom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje. Znajdziesz tutaj pozycje dotyczące podstaw obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych, a także poradniki pomagające w zrozumieniu zasad działania systemów operacyjnych, programów i aplikacji biurowych. W tej kategorii znajdują się również specjalistyczne opracowania na temat baz danych i grafiki komputerowej i druku (DTP) oraz książki o programowaniu, projektowaniu, bezpieczeństwie i sieciach. Poznaj szeroką ofertę książek informatycznych Livro.pl.

Kategoria informatyka obejmuje książki z zakresu informatyki i obsługi komputera podzielone ze względu na tematykę. Znajdziesz tutaj podręczniki i kursy z zakresu korzystania z popularnych systemów operacyjnych, programów ułatwiających pracę w domu i biurze oraz sieci internetowej. Odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku przybliżają zasady obsługi komputera oraz korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych (np. social media) także seniorom. Dostępne są tu również pozycje dedykowane studentom informatyki i kierunków pokrewnych oraz specjalistom na co dzień zajmujących się programowaniem, bezpieczeństwem systemów i sieci oraz tworzeniem grafiki komputerowej i baz danych. Rzetelne opracowania napisane przez specjalistów i ekspertów w najważniejszych dziedzinach informatyki.

Po całym dniu spędzonym przed monitorem komputera warto oddać się przyjemnej lekturze, które znajdziesz w kategorii literatura. Fanom sportu, którzy po pracy w pozycji siedzącej chcą spędzić aktywne popołudnie lub wieczór, polecamy pozycje dotyczące sportu i wypoczynku.

1-60 z 1751

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1751

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5