Bezpieczeństwo

Wiesz, że bezpieczeństwo systemu i sieci to podstawa? Na co dzień zajmujesz się zabezpieczaniem danych? A może chcesz poznać najsłabsze elementy najróżniejszych platform, na które warto uważać, bo właśnie z nich zwykle korzystają hakerzy? Na Livro.pl znajdziesz najlepsze książki na temat bezpieczeństwa informatycznego – zarówno bezpieczeństwa w Internecie, jak i bezpieczeństwa systemów, danych i platform, na których opiera się działanie wielu firm. W naszej ofercie czekają na Ciebie publikacje najpopularniejszych autorów takich, jak Kevin D. Mitnick, tytuły cenionych wydawnictw informatycznych oraz praktyczne poradniki pełne wiedzy na temat zabezpieczeń. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz książki dotyczące bezpieczeństwa i jego najróżniejszych aspektów – bezpieczeństwa w systemie Windows i innych systemach operacyjnych, bezpieczeństwa w Internecie i sieciach wewnętrznych, a także ocen skuteczności zapór, podstaw kryptografii i wielu innych. Na Livro.pl czekają na Ciebie pozycje najbardziej cenionych wydawnictw edukacyjnych i informatycznych, praktyczne poradniki dla użytkowników komputerów domowych, którzy chcą zabezpieczyć swoje najważniejsze dane oraz tytuły dla pracowników firm działających w najróżniejszych branżach. W tej kategorii odkryjesz również książki na temat cyberprzestępstw i cyberterroryzmu uważanego za jedno z największych zagrożeń naszych czasów.

Tych, których interesuje cyberprzestrzeń w nieco lżejszym wydaniu zapraszamy także do działu Fantastyka, gdzie czekają najlepsze powieści z gatunku science fiction. Miłośników literatury innego rodzaju zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Nowości i Bestsellery.

Produkty: 47

Produkty: 47