Programowanie

Poznaj wszystkie tajniki programowania i zwiększ swoje umiejętności razem z Livro.pl! W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze książki na temat programowania we wszystkich językach – C++, Java, PHP i wielu, wielu innych. W tej kategorii czekają na Ciebie także interesujące poradniki i podręczniki dotyczące technik programowania oraz programowania gier i stron internetowych. Publikacje najpopularniejszych wydawnictw informatycznych, najnowsze pozycje, które obejmują aktualne standardy programowania, a także inspirujące tytuły, dzięki którym krok po kroku dowiesz się wszystkiego, co Cię interesuje! Książki na temat tworzenia aplikacji, struktur danych, wzorców projektowych i wszystkiego, co musisz wiedzieć! Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W naszej ofercie wybraliśmy dla Ciebie najlepsze książki na temat programowania. Kilkaset praktycznych, pełnych wiedzy tytułów dotyczących takich języków, jak C++, Java, PHP i wielu innych, z których na co dzień korzystasz lub dopiero chcesz się nauczyć. Publikacje dla początkujących, którzy poszukują podstawowej wiedzy na temat programowania oraz wydawnictwa dla zaawansowanych, którzy na co dzień pracują, jako programiści, twórcy aplikacji i projektanci stron www. Pozycje najlepszych wydawnictw informatycznych napisane przez praktyków, przed którymi programowanie nie ma żadnych tajemnic. Sprawdź!

Programowanie wymaga znajomości matematyki i logicznego myślenia, więc jeśli chcesz poznać także najtrudniejsze zagadnienia dotyczące królowej nauk, zapraszamy Cię do działu Nauki ścisłe. Zaś tych, którzy jako freelancerzy zamierzają założyć własną agencję, zachęcamy do odwiedzin w kategorii Biznes, ekonomia i marketing.

1-60 z 686

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 686

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5