Językoznawstwo, język polski

Bez trudu wymówisz zdanie o chrząszczu, który brzmi w trzcinie w Strzebrzeszynie? Profesorowie Bralczyk i Miodek są Twoimi autorytetami? Interesujesz się językiem ojczystym, ale chętnie poznajesz także języki obce, bo wiesz, że to najlepszy sposób, by poznać inne kultury? W takim razie koniecznie sprawdź, jakie książki zebraliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Znajdziesz tu zarówno słowniki, jak i pozycje dotyczące podstaw języka, czyli gramatyki i ortografii. Wydawnictwa podejmujące zagadnienia językowe oraz pomoce naukowe z zakresu językoznawstwa. Tytuły znanych i cenionych specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się tą tematyką. Na Livro.pl odnajdziesz także książki na temat literatury – opracowania, analizy, publikacje krytyków oraz wydawnictwa teoretyczne. Kliknij i sprawdź!

W tej kategorii odnajdziesz książki na temat językoznawstwa i języka polskiego. Najciekawsze wydawnictwa dotyczące genezy i rozwoju naszego języka, zasad gramatyki, słowotwórstwa i leksykologii. Odkryjesz także tytuły podejmujące szeroki i trudny temat stylu i kultury języka oraz pozycje, które odkryją przed Tobą świat literatury. To publikacje znanych i cenionych badaczy – wydawnictwa dotyczące krytyki i analizy wybranych dzieł lub epok literackich. Na Livro.pl zebraliśmy książki, które z pewnością okażą się przydatne szczególnie studentom kierunków humanistycznych, nauczycielom i wykładowcom, ale pośród nich wiele tytułów dla siebie odnajdą także pasjonaci, którzy językoznawstwo traktują jako hobby.

Zainteresowanym innymi dziedzinami nauk polecamy książki zebrane w kategoriach Filozofia, Historia, Nauki ścisłe i medycyna, Biznes ekonomia i marketing, a także Prawo i Psychologia. Fanów nieco lżejszych lektur zapraszamy natomiast do działu Literatura, gdzie znajdują się tysiące bestsellerowych tytułów i nowości literackich."

1-60 z 815

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 815

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5