Nauka o literaturze

Odkryj fascynujące sekrety literatury razem z Livro.pl! W naszej ofercie czekają na Ciebie najciekawsze książki o literaturze, wydawnictwa naukowe stworzone przez cenionych badaczy i profesorów, szczegółowe analizy najważniejszych dzieł oraz opracowania na temat gatunków literackich i epok, w których zaczęły się kształtować. Tytuły traktujące o klasykach oraz literaturze współczesnej. Kilkaset starannie wyselekcjonowanych książek dla prawdziwych pasjonatów, którzy kochają literaturę najwyższej próby i chcą czytać ją świadomie. W tej kategorii znajdziesz także książki dla studentów polonistyki, językoznawstwa i kierunków pokrewnych. Wszystko, co powinno znaleźć się na półce miłośnika literatury czeka na Livro.pl. Sprawdź!

W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze pozycje na temat literatury. Znajdziesz tu zarówno książki o historii literatury, jak i napisane z wielkim rozmachem analizy największych dzieł literackich. Czekają tu na Ciebie eseje na temat najpopularniejszych postaci i motywów w literaturze oraz procesów kształtowania się nowych gatunków, a także biografie najznamienitszych pisarzy i autorów, którzy nierzadko wyprzedzali swoim talentem epokę. Książki na temat epiki, liryki i dramatu, wydawnictwa naukowe dotyczące prozy i poezji, a także literackie szkice i wiele innych pozycji, które z pewnością Cię zainteresują!

Tych, którzy zamiast badać wolą czytać, zapraszamy do działów Literatura, Nowości i Bestsellery, gdzie czekają tysiące najlepszych tytułów i literackich debiutów. Miłośników innych dziedzin nauki zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Historia, Sztuka, Socjologia i Filozofia.

1-60 z 517

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 517

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5