Książkowe

Cenisz sobie doskonałą organizację, a dobry dzień to zaplanowany dzień? Lubisz mieć wszystko pod pełną kontrolą i nigdy nie zapominasz o ważnych datach, spotkaniach, rocznicach i urodzinach najbliższych? Na Livro.pl znajdziesz świetnie wydane kalendarze książkowe, które pomogą Ci zapanować nad nawet najbardziej napiętym planem Twojego dnia! W tej kategorii czekają na Ciebie kalendarze dzienne i tygodniowe, a także kalendarze kieszonkowe, które zmieścisz nawet w małej kopertówce lub kieszeni marynarki. W naszej ofercie znajdziesz także nieco większe organizery, w których zanotujesz wszystko, co dla Ciebie istotne, by najważniejsze plany, świetne pomysły i swoje kontakty mieć zawsze pod ręką. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Na Livro.pl czekają na Ciebie najróżniejsze kalendarze książkowe. Znajdziesz tu kalendarze w skórzanej oprawie, kalendarze z twardą okładką, a także kalendarze zapinane na zatrzask. Pozycje w najmodniejszych wzorach dla nastolatków lub minimalistyczne dla tych, którzy nie rozstają się z kalendarzem w pracy. W naszej ofercie czekają na Ciebie kalendarze tygodniowe i dzienne, a także organizery, w których znajdziesz zarówno roczny plan z podziałem na miesiące, jak i dodatkowe rubryki na notatki, kontakty i najważniejsze informacje, które zawsze warto mieć pod ręką. Kalendarze dla kobiet, mężczyzn, uczniów i studentów! Kilkaset świetnych wydawnictw dla dobrze zorganizowanych na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz także kalendarze ścienne, które ożywią Twój salon, kuchnię lub domową pracownię. Tym, którzy cenią sobie świetną organizację polecamy także kategorię Poradniki, gdzie znajdują się najlepsze tytuły dotyczące samorozwoju, planowania i efektywności.

1-20 z 128

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-20 z 128

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5