Komiks

Uwielbiasz kultowe komiksy Marvella i DC? Od dłuższego czasu walczysz o sprawiedliwość w Gotham, dbasz o porządek w Metropolis i ratujesz świat przed zagładą z The Avengers? A może wolisz raczej kultowe postaci z naszego podwórka – np. Kajko i Kokosza lub bohaterów, których pamiętasz z kreskówek – Smurfy, Lucky Luke’a, Kaczora Donalda i strachliwego Scooby-Doo? Bez względu na wybór zapraszamy Cię do naszej szerokiej oferty komiksów. Najlepsi autorzy i ilustratorzy! Bestsellerowe tytuły i wyjątkowe perełki dla prawdziwych fanów! Największe wydawnictwa, legendarne postaci i wciągające fabuły! Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

W szerokiej ofercie Livro.pl znajdują się komiksy zarówno dla najmłodszych czytelników, jak i młodzieży oraz dorosłych. Znajdziesz tutaj historie obrazkowe, które kochają maluchy na całym świecie – Angry Birds, My Little Pony i wiele innych. W tej kategorii dostępne są również komiksy dla dzieci z bohaterami, których doskonale pamiętasz ze swojego dzieciństwa. To fascynujące przygody Smurfów i polującego na nie Gargamela, opowieści o odważnym kowboju Lucky Luke’u, wydawnictwa sygnowane nazwiskiem Walta Disney’a oraz kultowe tytuły z serii o Asterixie i Obelixie. Znajdziesz tu również mniej popularne tytuły, które zasługują na wiele uwagi i z pewnością spodobają się najmłodszym. Nieco starsi mogą natomiast znaleźć tu najlepsze wydawnictwa z serii Marvella i DC Comics – zarówno najpopularniejsze części z bohaterami znanymi z filmów, jak i mniej znane tomy, które poszerzają uniwersum i odkrywają nieznane dotychczas sekrety ulubionych postaci. Na dorosłych czekają natomiast komiksy sensacyjne, kryminalne i te z gatunku horroru.

Fanom słowa pisanego, którzy zamiast w obrazkowej historii wolą zatopić się w pasjonującej fabule prozy zachęcamy do odwiedzenia takich kategorii, jak Literatura obyczajowa, Kryminał i sensacja, Thriler i horror oraz Romanse.

1-60 z 1562

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1562

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5