Komiks europejski dla dorosłych

Komiks to potężna gałąź kultury popularnej. Ich renoma w ostatnim czasie znacznie wzrasta, głównie za sprawą ekranizacji. Komiks europejski zdecydowanie dorównuje swoim amerykańskim odpowiednikom – być może dla niektórych walory poszczególnych tomików znacznie przerastają te od zamorskich rysowników. Komiks europejski może być nie tylko wspaniałą rozrywką przed snem, ale też w drodze do pracy lub podczas przerwy.

Komiksy europejskie – sprawdź najlepsze propozycje

Mogą być o fantastycznych przygodach magicznych bohaterów lub satyrycznym ujęciem rzeczywistości. Niezależnie do tematu, jaki podejmie komiks europejski, jest kopalnią doświadczeń. Dzieła poruszające tematykę superbohaterską, choć głównie pokazują walkę z wrogiem i przeważnie wygraną tych dobrych bohaterów, mają większy przekaz, niż zazwyczaj się myśli.

Dlatego tez warto sięgnąć po literaturę, jaką jest europejski komiks dla dorosłych. Sięgając po tomik „Książę nocy”, przeniesiesz się w czasie do XX-wiecznego Paryża, gdzie pewien dziennikarz odkrywa rodzinną tajemnicę. Sięgnij po pierwszy numer serii i dowiedz się więcej o bestii, którą musi pokonać!

Jeśli wolisz dłużej pokontemplować nad sensem tego, co czytasz, ale masz za mało czasu na książkę, która ma niemal pół tysiąca stron – sięgnij po „Notatki z codzienności”. Ten komiks europejski dla dorosłych pozwoli Ci wkroczyć do równoległego świata stworzonego przez myśli autorki – czasem porusza one kwestie znajome i codzienne, a czasem porusza tematy nie z tego świata. Zbudowana rzeczywistość ma swój urok i głębię, którą nie sposób zastąpić.

Dla fanów teorii spiskowych, a zwłaszcza podróżny w czasie, wartą sprawdzenia propozycją jest „Sherlock Holmes i podróżnicy w czasie”. Warto poznać alternatywne losy detektywa wszech czasów, do których wprowadzono wątek fantastyczny – a wszystko to otoczone wybitnymi ilustracjami. Sprawdź najnowszą ofertę na Livro.pl i wybierz dla siebie najlepszą opcję!

1-60 z 248

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 248

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5