Współczesny

Historie wielkich uczuć i prawdziwej miłości czekają na Ciebie na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz najciekawsze książki romanse współczesne, którymi zachwycają się fanki i fani tego gatunku. Kilkaset fascynujących powieści dla miłośników romantycznych fabuł i opowieści o ludziach, którzy na przekór światu postanowili być ze sobą na zawsze. Współczesne bajki o Kopciuszku, wciągające tytuły z doskonałymi kreacjami bohaterów i historie, które mogły przydarzyć się tuż za rogiem lub… mogły spotkać Ciebie! Na Livro.pl znajdziesz romanse współczesne najpopularniejszych autorek i autorów, wydawnicze bestsellery z tego gatunku, a także gorące romanse nowości i kontynuacje najlepiej sprzedających się serii. Zobacz, co czeka na Ciebie w naszej ofercie!

W tej kategorii odkryjesz pasjonujące książki romanse współczesne, które z pewnością spodobają się fankom i fanom romantycznych historii o wielkich uczuciach i targających serca bohaterów namiętnościach. Czekają tu na Ciebie najnowsze tytuły, które właśnie pojawiły się na naszych półkach, bestsellerowe powieści popularnych pisarzy, a także pozycje, które doczekały się swoich ekranizacji. Kilkaset najciekawszych powieści z gatunku romans współczesny, które musisz przeczytać, jeśli tylko masz ochotę na wciągającą historię o prawdziwej miłości! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl! W naszej ofercie znajdziesz zarówno światowe bestsellery, jak i najnowsze książki romanse.

Tych, którzy wolą jednak zatopić się w pełnej akcji fabule, zapraszamy do działów Sensacja i Kryminał oraz Thriller i horror. Najciekawsze powieści z innych gatunków czekają na Ciebie także w kategoriach Literatura, Bestsellery i Nowości.

1-60 z 631

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 631

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5