Felietony, powieści

Odkryj najlepsze powieści i felietony z gatunku literatury faktu na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz najciekawsze tytuły, które fascynują i wciągają już od pierwszych stron. Książki autorstwa popularnych reportażystów, dokumentalistów, dziennikarzy i pisarzy, którzy podejmują się jednego z najtrudniejszych gatunków literackich. Na Livro.pl czekają na Ciebie zarówno powieści społeczno-obyczajowe oparte na faktach, jak i felietony, które pozwolą Ci spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Bestsellerowe wydawnictwa, interesujące debiuty literackie oraz publikacje, które zaskakują, szokują i skłaniają do refleksji nawet wtedy, gdy odłożysz książkę na półkę! Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze tytuły z gatunku literatury faktu. Czekają tu na Ciebie książki, które czyta się niczym najlepsze powieści, jednak dotyczą wydarzeń, które miały miejsce naprawdę. Fabuły pozbawione fikcji, opowieści z fascynującą narracją i historie, które szokują! Na Livro.pl odkryjesz także felietony napisane przez popularnych pisarzy, dziennikarzy i dokumentalistów, którzy obserwują świat swoim bystrym okiem, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami z najbardziej wytrawnymi czytelnikami. Kilkaset starannie wybranych tytułów, które powinny znaleźć się na Twojej półce!

Miłośników nieco lżejszych lektur i fikcyjnych fabuł zapraszamy natomiast do kategorii Literatura, Romanse, Fantastyka, Sensacja i kryminał oraz Thriller i horror. Najlepsze tytuły czekają na Ciebie także w działach Nowości i Bestsellery!

Produkty: 53

Produkty: 53