Reportaż, dokument, publicystyka

Literatura faktu – czyli pasjonujące książki reportaże, zaskakujące dokumenty i publicystyka czekają na Ciebie na Livro.pl! W naszej bogatej ofercie znajdziesz najciekawsze książki należące do gatunku literatura faktu, napisane przez znanych i cenionych reporterów, dziennikarzy i dokumentalistów. Spójrz na świat ich oczami, czytając ich reportaż bądź dokument! W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie reportaże polityczne, a także książki, dzięki którym poznasz największe tajemnice historii, o których ta wolałaby nie pamiętać. Czekają tu na Ciebie również książki, reportaże społeczno-obyczajowe, dokumenty podróżnicze i popularnonaukowe oraz wydawnictwa publicystyczne dotyczące najważniejszych zmian współczesnego świata. Publicystyka i tytuły pełne faktów, które czyta się jak najbardziej pasjonujące powieści. Zobacz, co znajdziesz na Livro.pl!

W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie najlepsze reportaże, dokumenty i książki publicystyczne autorstwa najpopularniejszych pisarzy zajmujących się jednymi z najtrudniejszych gatunków literackich. Na Livro.pl znajdziesz tysiące ciekawych tytułów, które pozwolą Ci spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Bestsellerowe wydawnictwa nagradzane wieloma prestiżowymi nagrodami, debiuty, które właśnie pojawiły się na naszych półkach oraz zaskakujące pozycje, którymi fascynują się fani reportażu w Polsce i na całym świecie. Szukając pozycji dotyczących aktualnych wydarzeń ze świata, proponujemy książki reportaże nowości. Wszystko, co musi znaleźć się na Twojej półce, czeka na Livro.pl!

Miłośników fabuł osadzonych w światach wykreowanych w wyobraźni autora zapraszamy do działówLiteratura, Fantasy, Sensacja i kryminał oraz Thrillery i horrory . Tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę dotycząca polityki, historii i zmian społeczno-kulturowych, zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriachHistoria,Filozofia oraz Socjologia.

1-60 z 3048

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3048

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5