Reportaż, dokument, publicystyka

Pasjonujące reportaże, zaskakujące dokumenty i publicystyka czekają na Ciebie na Livro.pl! W naszej bogatej ofercie znajdziesz najciekawsze książki z gatunku literatury faktu napisane przez znanych i cenionych reporterów, dziennikarzy i dokumentalistów. Spójrz na świat ich oczami! W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie reportaże polityczne, a także książki, dzięki którym poznasz największe tajemnice historii, o których ta wolałaby nie pamiętać. Czekają tu na Ciebie również reportaże społeczno-obyczajowe, dokumenty podróżnicze i popularno-naukowe oraz wydawnictwa publicystyczne dotyczące najważniejszych zmian współczesnego świata. Tytuły pełne faktów, które czyta się jak najbardziej pasjonujące powieści. Zobacz, co znajdziesz na Livro.pl!

W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie najlepsze reportaże, dokumenty i książki publicystyczne autorstwa najpopularniejszych pisarzy zajmujących się jednymi z najtrudniejszych gatunków literackich. Na Livro.pl znajdziesz tysiące ciekawych tytułów, które pozwolą Ci spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Bestsellerowe wydawnictwa nagradzane wieloma prestiżowymi nagrodami, debiuty, które właśnie pojawiły się na naszych półkach oraz zaskakujące pozycje, którymi fascynują się fani reportażu w Polsce i na całym świecie. Wszystko, co musi znaleźć się na Twojej półce czeka na Livro.pl!

Miłośników fabuł osadzonych w światach wykreowanych w wyobraźni autora zapraszamy do działów Literatura, Fantasy, Sensacja i kryminał oraz Thrillery i horrory. Tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę dotycząca polityki, historii i zmian społeczno-kulturowych, zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Historia, Filozofia oraz Socjologia.

1-60 z 2023

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2023

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5