LITERATURA OBYCZAJOWA – HISTORYCZNA

Miłość w romantycznym Londynie? Romans w czasach belle époque? A może przygoda w carskiej Rosji lub dwudziestowiecznym Nowym Jorku? Odkryj najciekawsze historyczne powieści obyczajowe na Livro.pl! W naszej ofercie czeka na Ciebie kilkaset fascynujących tytułów wybranych specjalnie dla fanów fabuł z historią w tle! Znajdziesz tu książki obyczajowe obfitujące w płomienne romanse i powieści społeczne, których akcja toczy się w najróżniejszych epokach – od czasów japońskiego szogunatu aż po miniony wiek. Pasjonujące powieści historyczne z całego świata, od których nie sposób się oderwać nawet na moment! Bestsellerowe wydawnictwa i gorące nowości, które powinny trafić na Twoją półkę, jeśli tylko zaczytujesz się w taki gatunek jak literatura obyczajowa! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze powieści z gatunku historycznej literatury obyczajowej. Czekają tu na Ciebie książki, których pasjonujące fabuły toczą się w czasie największych wojen, zmian gospodarczych i najważniejszych rewolucji w historii. Powieść historyczna czy powieść obyczajowa – z Livro.pl odkryjesz tytuły, dzięki którym przeniesiesz się do średniowiecznej Polski, barokowej Anglii, carskiej Rosji, a nawet Stanów Zjednoczonych w czasach prohibicji. Romantyczne fabuły, zaskakujące historie i wciągające opowieści to kwintesencja każdej powieści obyczajowej, których nie sposób odłożyć na półkę przed przewróceniem ostatniej strony! Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

Fanki i fanów nieco bardziej współczesnych powieści zapraszamy do działów Fantastyka, Sensacja i kryminał , Romans oraz Thriller i horror . Najnowsze tytuły czekają zaś na Ciebie w kategorii Nowości!

1-60 z 376

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 376

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5