Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Współczesna

Bestsellerowi, polscy i zagraniczni autorzy, fabuły napisane z wielkim rozmachem, pasjonujące historie, świetne kreacje bohaterów i wiele, wiele więcej! W naszej ofercie czeka na Ciebie kilka tysięcy najlepszych powieści obyczajowych – wielkie wydawnicze hity, na które czekali fani tego gatunku na całym świecie, literackie debiuty, które szybko wspięły się na szczyty list sprzedaży oraz nowości z gorącą jeszcze okładką. Książki, których nie sposób odłożyć na później, tytuły, o których głośno i najbardziej oczekiwane kontynuacje popularnych serii dla fanów literatury współczesnej. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zaczytaj się razem z Livro.pl!

W naszej ofercie czeka na Ciebie kilka tysięcy najciekawszych książek z gatunku literatury obyczajowej. Współczesne powieści najpopularniejszych autorów takich, jak Katarzyna Grochola, Nicholas Sparks czy Guillaume Musso. Tytuły, na które czekali wszyscy fani, zaskakujące debiuty i kontynuacje bestsellerowych serii wydawniczych. Na Livro.pl znajdziesz niezwykle wzruszające dramaty, historie pełne uczuć, chwytające za serce fabuły oraz opowieści, od których nie sposób się oderwać. Książki, które będziesz czytać z zapartym tchem od początku aż do ostatniej strony. Zobacz, co musi znaleźć się na Twojej półce!

Czytelników, którzy poszukują najgorętszych wydawnictw tego roku zapraszamy także do działów Bestsellery i Nowości. Miłośników nieco innych gatunków zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Romans, Sensacja i kryminał oraz Thrillery i horrory, gdzie czekają najlepsze powieści i pasjonujące serie!

1-60 z 3316

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3316

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5