Aforyzmy, myśli, przysłowia, humor

Najpiękniejsze aforyzmy, złote myśli, cytaty i przysłowia na Livro.pl! Wyjątkowe tytuły i przepięknie wydane książki dla fanów poezji, liryki i literatury zmuszającej do refleksji. Inspirujące, niezwykle motywujące pozycje, które ujmują i chwytają za serce. Idealne, by podarować sobie odrobinę przyjemności lub jako prezent dla kogoś, kogo naprawdę kochasz. Poznaj najciekawsze książki z aforyzmami i cytatami najtęższych umysłów tego świata. Złote myśli i refleksje na każdą okazję i każdy dzień – ten wyjątkowy i ten zupełnie zwyczajny, który może stać się cudem. Zbiory anegdot, życzeń, przysłów, a także książki z najlepszymi dowcipami, które bawią do łez. Doskonały sposób, by powiedzieć komuś proste „kocham Cię!”, „dziękuję, że jesteś” lub „przepraszam”. Odkryj je na Livro.pl.

W tej kategorii znajdziesz najpiękniejsze wydawnictwa z aforyzmami i cytatami sławnych osób – pisarzy, artystów, wielkich polityków oraz osób, które na zawsze zapisały się na kartach historii. Ślicznie wydane zbiory złotych myśli, które mogą okazać się ogromną inspiracją na każdy dzień w roku. Motywacyjne teksty dla tych, którzy stracili wiarę w siebie lub wręcz przeciwnie – odważnie podążają ku swoim celom. W końcu marzenia się nie spełniają, ale marzenia się spełnia! Znajdziesz tu także refleksyjne tytuły dla wierzących, zakochanych i smutnych, prezenty na każdą okazję dla Twoich najbliższych oraz pozycje pełne przezabawnych dowcipów i anegdot.

Piękne wydawnictwa pełne zdjęć i ilustracji znajdziesz także w kategorii Albumy. Tych, którzy poszukują jeszcze większej inspiracji do zmian zapraszamy do działu Rozwój osobisty i motywacja, gdzie zebraliśmy najciekawsze poradniki dotyczące samorozwoju i pracy nad sobą.

1-60 z 956

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 956

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5