Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Dramat

Najpopularniejsze dramaty największych pisarzy w historii literatury oraz wydawnicze nowości, które właśnie pojawiły się na rynku! Epickie fabuły napisane z wielkim rozmachem, bestsellerowe tytuły tłumaczone na wiele języków obcych oraz wzruszające opowieści, które chwytają za serce i wywołują ogrom emocji. Odkryj najsławniejsze dzieła i literackie debiuty na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz klasykę gatunku oraz najświeższe tytuły, które spodobają się fanom dramatu – od niezapomnianych dzieł Szekspira, Mickiewicza i Fredro aż po nieznane jeszcze szerszemu gronu tytuły, po które z pewnością warto sięgnąć. Wyjątkowe wydawnictwa, antologie i przepięknie opracowane serie na Livro.pl. Zobacz, co musi się znaleźć na Twojej półce!

W tej kategorii odkryjesz najsławniejsze dramaty wielkich pisarzy takie, jak „Romeo i Julia” Williama Szekspira, „Pisma zebrane” Stefana Żeromskiego, „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej czy choćby kilkutomowe „Dramaty” Witkacego. Odkryjesz tutaj także zupełne nowości, które właśnie pojawiły się na półce z tym gatunkiem literackim – nieznanych jeszcze autorów, którzy zaskakują wyjątkowym stylem i literackim kunsztem. Wielkie dzieła, bestsellery, którymi od dawna zachwyca się cały świat i fabuły, które doczekały się swoich ekranizacji lub niezliczonej ilości spektakli teatralnych powstałych na ich podstawie. Wzruszające, napisane z ogromnym rozmachem historie, które zachwycają, wzruszają i smucą. W tej kategorii odkryjesz także antologie i opracowania zbiorowe wydane z myślą nie tylko o fanach tego gatunku, ale również badaczach i ekspertach, którzy poświęcają mu swoją karierę naukową.

Fanom równie wielkich dzieł polecamy również dzieła zebrane w takich kategoriach, jak Poezja, Eseje literackie oraz Literatura. Miłośniczki i miłośników nieco lżejszej literatury zapraszamy natomiast do działów Romans, Kryminał i Sensacja oraz Thriller i Horror.

1-60 z 572

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 572

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5