Poezja

Odkryj najpiękniejszą poezję na Livro.pl! W naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane tomy i tomiki poezji polskich i zagranicznych autorów. Największe dzieła poetów, którzy na zawsze zapisali się na kartach historii literatury oraz wyjątkowo wydane tytuły współczesnych pisarzy, którymi zachwyca się świat. Poznaj najważniejsze wydawnictwa, które zmuszają do refleksji i obok, których nie sposób przejść obojętnie, a także literackie debiuty nieznanych dotąd artystów. Dzieła mistrzów pióra, wielką poezję, a także piosenki, ballady i ody pisane pod natchnieniem Kalliope, Erato i Euterpe. Niezwykle przemyślana twórczość wybrana specjalnie dla fanów liryki. Kliknij i zobacz, co powinno znaleźć się w Twojej biblioteczce!

Na Livro.pl znajdziesz wiele przepięknie wydanych tomów poezji znanych i cenionych autorów oraz debiutujących dopiero pisarzy. W tej kategorii znajdują się zarówno polskie tytuły, jak i zagraniczne dzieła przetłumaczone na język ojczysty. Odkryjesz tutaj największe klasyki tego gatunku, których znajomość jest obowiązkiem każdego fana literatury pięknej oraz antologie prezentujące dorobek kilku poetów lub styl charakterystyczny dla danej epoki. Na Livro.pl znajdziesz najważniejsze tytuły Agnieszki Osieckiej, Wisławy Szymborskiej, Edwarda Stachury i wielu innych, wielkich polskich poetów, a także wydawnictwa stworzone specjalnie dla nieco młodszych odbiorców poezji.

Jeśli chcesz poznać największe sekrety literatury zapraszamy Cię do kategorii Językoznawstwo i Język polski. Fanów prozy zachęcamy natomiast do odwiedzenia działów Literatura i Literatura obyczajowa oraz Romanse, Sensacja i Kryminał, a także Thrillery i Horrory.

1-60 z 1673

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1673

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5