Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Powieść obca

Kategoria literatura powieść obca to największe dzieła światowej literatury i bestsellerowe powieści najpopularniejszych autorów zagranicznych. Odkryj pasjonujące tytuły na Livro.pl! Epickie powieści napisane z wielkim rozmachem, książki obyczajowe i społeczne, wzruszające dramaty i romanse o wielkich uczuciach oraz tytuły, które zmuszają do głębokich refleksji. Poznaj powieści zagraniczne, obok których nie można przejść obojętnie! W tej kategorii znajdziesz bestsellerowe książki z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży oraz tytuły, które doczekały się swoich ekranizacji i zostały przetłumaczone na kilkanaście języków obcych. Literatura zagraniczna to największe dzieła klasyków gatunku, powieści amerykańskich, europejskich i azjatyckich pisarzy, literackie nowości i debiuty, które właśnie ukazały się na rynku. Zobacz, co musi znaleźć się na Twojej półce!

Na Livro.pl znajdziesz powieści zagraniczne autorów z całego świata. Poznasz kultowe książki pisarzy tworzących zarówno w XX, jak i XXI wieku, którzy mieli ogromny wpływ na światową literaturę. Pozycje, którymi od dawna zachwycają się nie tylko czytelnicy na całym globie, ale również krytycy wyróżniający te tytuły prestiżowymi nagrodami. W kategorii Literatura powieść obca odkryjesz także powieści obyczajowe i społeczne, które pozwolą Ci poznać zupełnie obcą rzeczywistość i bohaterów będących wielką inspiracją dla wielu kolejnych pisarzy i reżyserów. Wielkie, epickie dzieła, od których nie sposób się oderwać, a także nowości, które właśnie pojawiły się na rynku i zajmują wysokie miejsca na listach sprzedaży. Tytuły, do których prawa wydawnicze sprzedano do wielu innych krajów, dostępne są na Livro.pl. Specjalnie dla fanów wymagających tytułów jest właśnie kategoria Literatura powieść obca, do której zapoznania serdecznie zapraszamy!

Fanów polskiej literatury zachęcamy do odwiedzenia kategorii Powieść polska. Miłośniczki i miłośników innych gatunków zapraszamy natomiast do działów Romans, Kryminał i Sensacja oraz Thriller i Horror.

1-60 z 3211

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3211

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5