Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Powieść polska

Najciekawsze polskie powieści specjalnie dla fanów pasjonującej literatury. Na Livro.pl znajdziesz książkowe nowości, debiutanckie tytuły, które właśnie pojawiły się na rynku i bestsellerowe wydawnictwa z pierwszych miejsc list sprzedaży. Najważniejsze dzieła w historii polskiej literatury napisane przez klasyków gatunku oraz najnowsze książki popularnych pisarzy współczesnych. Wzruszające i poruszające emocje romanse, polskie dramaty, powieści obyczajowe z doskonałymi kreacjami bohaterów i epickie fabuły napisane z wielkim rozmachem. Odkryj polskie książki specjalnie dla miłośników literatury poważnej – od Władysława Reymonta, przez Leopolda Tyrmanda i Marka Hłasko, aż do Olgi Tokarczuk, Szczepana Twardocha, Jerzego Pilcha i wielu innych autorów! Na Livro.pl coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy polskich powieści historycznych, jak i ci, których najbardziej pasjonuje polska literatura współczesna.

W tej kategorii znajdziesz najważniejsze wydawnictwa polskiej literatury. Wiekopomne dzieła największych polskich pisarzy, którzy stali się inspiracją dla wielu kolejnych autorów tworzących obecnie. Powieść polską współczesną i historyczną, eseje, felietony i reportaże, które pozwolą Ci poznać rzeczywistość sprzed wieku lub kilku dekad. Nowe, polskie wydawnictwa i literackie debiuty pisarzy współczesnych, wielowątkowe fabuły i powieści napisane z ogromnym rozmachem. Literatura polska, dzięki której spędzisz miło popołudnie. Na Livro.pl odkryjesz polskie książki, które doczekały się swoich ekranizacji i cieszą się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju. To literatura współczesna, która sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Znajdziesz tutaj tytuły, które powinny pojawić się na półce każdego miłośnika literatury poważnej i pięknej. Ponad 2 tysiące bestsellerów literackich i nowości z jeszcze gorącą okładką. Zobacz, co musisz przeczytać, jeśli Twoją pasją jest powieść polska! Nowości, wznowienia, bestsellery – to wszystko znajdziesz na Livro.pl!

Fanów powieści obcej zachęcamy do odkrywania tytułów pisarzy zagranicznych, których książki znajdują się także na Livro.pl. Miłośniczki i miłośników tzw. kobiecej literatury zapraszamy natomiast do kategorii Romanse, a pasjonatów wciągających i wielowątkowych fabuł pełnych akcji do działów Kryminał i Sensacja oraz Thriller i Horror .

1-60 z 2582

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2582

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5