Powieść polska

Najciekawsze polskie powieści specjalnie dla fanów pasjonującej literatury. Na Livro.pl znajdziesz książkowe nowości, debiutanckie tytuły, które właśnie pojawiły się na rynku i bestsellerowe wydawnictwa z pierwszych miejsc list sprzedaży. Najważniejsze dzieła w historii polskiej literatury napisane przez klasyków gatunku oraz najnowsze książki popularnych pisarzy współczesnych. Wzruszające i poruszające emocje romanse, polskie dramaty, powieści obyczajowe z doskonałymi kreacjami bohaterów i epickie fabuły napisane z wielkim rozmachem. Odkryj polskie książki specjalnie dla miłośników literatury poważnej – od Władysława Reymonta, przez Leopolda Tyrmanda i Marka Hłasko, aż do Olgi Tokarczuk, Szczepana Twardocha, Jerzego Pilcha i wielu innych autorów!

W tej kategorii znajdziesz najważniejsze wydawnictwa polskiej literatury. Wiekopomne dzieła największych polskich pisarzy, którzy stali się inspiracją dla wielu kolejnych autorów tworzących obecnie. Powieści, eseje, felietony i reportaże, które pozwolą Ci poznać rzeczywistość sprzed wieku lub kilku dekad. Nowe, polskie wydawnictwa i literackie debiuty pisarzy współczesnych, wielowątkowe fabuły i powieści napisane z ogromnym rozmachem. Na Livro.pl odkryjesz polskie książki, które doczekały się swoich ekranizacji i cieszą się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju. Tytuły, które powinny pojawić się na półce każdego miłośnika literatury poważnej i pięknej. Ponad 2 tysiące bestsellerów literackich i nowości z jeszcze gorącą okładką. Zobacz, co musisz przeczytać!

Fanów powieści obcej zachęcamy do odkrywania tytułów pisarzy zagranicznych, których książki znajdują się także na Livro.pl. Miłośniczki typowo kobiecej literatury zapraszamy natomiast do kategorii Romanse, a pasjonatów wciągających i wielowątkowych fabuł pełnych akcji do działów Kryminał i Sensacja oraz Thriller i Horror.

1-60 z 1554

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1554

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5