NAUKA JĘZYKÓW – KSIĄŻKI

Kochasz podróże i chcesz bez najmniejszych trudności porozumiewać się z innymi ludźmi w każdym miejscu na ziemi? Świat nie ma przed Tobą granic i wiesz, że kluczem do poznania obcych kultur jest przede wszystkim język? A może pracujesz w wielkiej firmie lub samodzielnie prowadzisz międzynarodowy biznes? Jeśli Twoją pasją jest nauka obcych języków, sprawdź naszą ofertę dostępną na Livro.pl! Natrafisz na książki do nauki języków, które z pewnością Ci w tym pomogą! Na Livro.pl znajdziesz najlepsze podręczniki do nauki języków podzielone na kategorie. Dostępne są tutaj także podręczne wydawnictwa i rozmówki oraz książki do nauki języków na temat teorii i metodyki nauczania. Kliknij i poznaj naszą ofertę, a z pewnością Twoja nauka angielskiego pójdzie do przodu! Now! Jetzt! Ora!

W kategorii Nauka języków – książki znajdziesz pozycje, które zainteresują wszystkich pasjonatów nauki obcych języków. Dostępne są tutaj podręczniki, które pomogą Ci w posiąść najważniejsze informacje na temat gramatyki, pisowni oraz zasad wymowy najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych języków na świecie – angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Znajdziesz tutaj także książki językowe i pozycje przydatne w nauce innych języków europejskich i klasycznych. W ofercie Livro.pl dostępne są również małych rozmiarów rozmówki pomocne w przeróżnych sytuacjach – z nimi w kieszenie bez trudu zamówisz ulubiony posiłek w restauracji, zapytasz o drogę, poprosisz o pomoc lub po prostu nawiążesz kontakt. Wszystkie podzielone ze względu na stopień Twojego zaawansowania! W naszej ofercie znalazły się także podręczniki do nauki języka polskiego przeznaczone dla obcokrajowców. Znajdziesz tu także znane powieści oraz inne książki po angielsku, które zostały uzupełnione w słowniki trudnych wyrazów – ich zadaniem jest utrwalenie słownictwa ucznia.

Osobom zainteresowanym szczególnie językiem polskim polecamy także książki znajdujące się w kategorii Językoznawstwo , a tym, którzy planują nauczanie tego kierunku – pozycje zebrane w dziale Pedagogika

1-60 z 6289

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 6289

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5