Nauka języków

Kochasz podróże i chcesz bez najmniejszych trudności porozumiewać się z innymi ludźmi w każdym miejscu na ziemi? Świat nie ma przed Tobą granic i wiesz, że kluczem do poznania obcych kultur jest przede wszystkim język? A może pracujesz w wielkiej firmie lub samodzielnie prowadzisz międzynarodowy biznes? Jeśli Twoją pasją jest nauka obcych języków, sprawdź naszą ofertę książek, które z pewnością Ci w tym pomogą! Na Livro.pl znajdziesz najlepsze podręczniki do nauki języków podzielone na kategorie. Dostępne są tutaj także podręczne wydawnictwa i rozmówki oraz książki na temat teorii i metodyki nauczania. Kliknij i poznaj naszą ofertę! Now! Jetzt! Ora!

W kategorii Nauka języków znajdziesz pozycje, które zainteresują wszystkich pasjonatów nauki obcych języków. Dostępne są tutaj podręczniki, które pomogą Ci w posiąść najważniejsze informacje na temat gramatyki, pisowni oraz zasad wymowy najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych języków na świecie – angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Znajdziesz tutaj także pozycje przydatne w nauce innych języków europejskich i klasycznych. W ofercie Livro.pl dostępne są również małych rozmiarów rozmówki pomocne w przeróżnych sytuacjach – z nimi w kieszenie bez trudu zamówisz ulubiony posiłek w restauracji, zapytasz o drogę, poprosisz o pomoc lub po prostu nawiążesz kontakt. Wszystkie podzielone ze względu na stopień Twojego zaawansowania! W naszej ofercie znalazły się także podręczniki do nauki języka polskiego przeznaczone dla obcokrajowców.

Osobom zainteresowanym szczególnie językiem polskim polecamy także książki znajdujące się w kategorii Językoznawstwo, zaś tym, którzy planują nauczanie tego kierunku – pozycje zebrane w dziale Pedagogika.

1-60 z 3694

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3694

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5