Inne języki europejskie

Pasjonuje Cię nauka języków obcych? Swobodnie porozumiewasz się po angielsku, niemiecku i francusku? Czas na naukę innych języków, dzięki którym cała Europa stanie przed Tobą otworem? Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz najciekawsze książki do nauki języków obcych, a także kursy językowe najpopularniejszych wydawnictw edukacyjnych. Wszystko czego potrzebujesz, by nauczyć się podstaw i zaawansowanych zwrotów w takich językach, jak szwedzki, norweski, niderlandzki, portugalski czy czeski. Niezwykle praktyczne tytuły, wydawnictwa z płytami CD i kursami komputerowymi oraz książki specjalistyczne ze słownictwem branżowym. Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz kilkaset niezwykle praktycznych książek do nauki języków obcych. Czekają tu na Ciebie kursy językowe z języków skandynawskich i niderlandzkich, a także języka portugalskiego, czeskiego i wielu innych, którymi na co dzień posługują się mieszkańcy Europy. Na Livro.pl wybraliśmy dla Ciebie tytuły najlepszych wydawnictw, dzięki którym bez trudu samodzielnie nauczysz się płynnie porozumiewać w obcym języku. Znajdziesz tu zarówno książki do nauki języków, jak i kursy na płytach CD, dzięki którym możesz uczyć się także przy komputerze, w podróży lub gdy prowadzisz auto. Naucz się czegoś nowego razem z Livro.pl!

Tych, którzy planują podróż przez całą Europę, zapraszamy także do kategorii Literatura podróżnicza, gdzie czekają najlepsze książki z gatunku reportażu tego rodzaju. Natomiast tych, którzy już spakowali swoje plecaki i odliczają dni do wylotu, zachęcamy do odwiedzin w dziale Turystyka i podróże, gdzie wybraliśmy kilka tysięcy najlepszych map, atlasów i poradników dla prawdziwych globtroterów.

1-60 z 371

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 371

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5