Język angielski

Hello! Welcome to Livro.pl! Chcesz nauczyć się najpopularniejszego języka na świecie i bez trudu komunikować się z innymi ludźmi w każdym zakątku kuli ziemskiej? W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze książki do nauki języka angielskiego! Ponad tysiąc starannie wyselekcjonowanych kursów najlepszych wydawnictw edukacyjnych, ćwiczenia i praktyczne rozmówki, a także fiszki i kursy na płytach CD, by cały czas rozwijać zasób swojego słownictwa! Najlepsze podręczniki do języka angielskiego dla początkujących i zaawansowanych, książki dla zdających certyfikaty językowe, a także publikacje dla tych, którzy chcą nauczyć słownictwa branżowego i znaleźć wymarzoną pracę za granicą. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz ponad tysiąc najlepszych książek do nauki języka angielskiego.

Czekają tu na Ciebie zarówno kursy językowe dla początkujących, którzy nie mieli jeszcze styczności z angielskim, jak i publikacje dla tych, którzy biegle się nim posługują, ale chcą poprawić swoje umiejętności lub przygotowują się do zdawania egzaminów. Na Livro.pl wybraliśmy dla Ciebie także najlepsze, praktyczne zbiory ćwiczeń, fiszki, rozmówki oraz kursy na CD, z których możesz korzystać, gdy spędzasz czas przy komputerze, prowadzisz auto lub podróżujesz. Najprostszy sposób na naukę języka angielskiego odkryjesz na Livro.pl!

Tych, którzy uczą się języka, ponieważ planują wielką podróż na koniec świata, zapraszamy również do działu Turystyka i podróże oraz Literatura podróżnicza. A w każdą – zarówno krótką, jak i długą wyprawę, polecamy zabrać ze sobą jedną z wciągających powieści, które czekają w kategoriach Bestsellery oraz Nowości!

1-60 z 1306

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1306

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5