Język niemiecki słowniki

Język niemiecki należy do rodziny języków germańskich. W skład jego alfabetu wchodzi 26 liter klasycznych, 4 przegłosy (umlauty) i jedno „scharfes S”. Dla wielu początkujących język niemiecki wydaje się być trudny i skomplikowany. Słownictwo, fonetyka i gramatyka bywają kłopotliwe, ale przy odrobinie chęci i zaangażowania w szybkim czasie zrozumiesz podstawy.

Nauka języków obcych nie musi być trudna, o ile masz odpowiednie materiały, które Ci pomogą zrozumieć podstawowe zagadnienia. Jednym z nich jest słownik języka niemieckiego. Na Livro znajdziesz ich wiele – zarówno polsko-niemieckich, jak i takich, które zawierają słownictwo specjalistyczne.

Dobrze wyposażony słownik polsko – niemiecki

W ofercie internetowej księgarni Livro znajdziesz wiele pozycji, które ułatwią Ci naukę. Znajdziesz tutaj produkty renomowanych wydawnictw, takich jak LANGENSCHEIDT, Pons czy PWN. Słownik języka niemieckiego to istotne wsparcie podczas nauki na każdym etapie kształcenia. Na Livro znajdziesz produkty dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dla początkujących idealnym rozwiązaniem będzie słownik niemiecki obrazkowy. Z pewnością pomocne okażą się również materiały multimedialne, które pomogą osłuchać się z językiem i utrwalić wiedzę.

W tej kategorii znajdziesz również wiele pozycji dedykowanych konkretnym zawodom. Słownik niemiecki języka prawniczego i ekonomicznego, słownik medyczny czy rolniczy, to z pewnością propozycje dla każdego, kto interesuje się tymi zagadnieniami. Słownik polsko-niemiecki przyda się też podczas pracy eksportera i przedsiębiorcy, skutecznie podnosząc ich kwalifikacje.

W naszej księgarni internetowej znajdziesz słownik polsko-niemiecki oraz wiele praktycznych pomocy naukowych. Niemiecki nie musi być trudny, jeżeli poznasz go z odpowiednimi książkami. Postaw na sprawdzone wydawnictwa, które dają Ci gwarancję szybkiej nauki.

1-60 z 136

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 136

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3