Język rosyjski

Odkryj najlepsze kursy językowe i książki do nauki języka rosyjskiego! Poznaj jego podstawy lub popraw swoje posiadane już umiejętności i rozmawiaj bez najmniejszych trudności! Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki, podręczniki i ćwiczenia do języka rosyjskiego, dzięki którym świetnie nauczysz się języka i bez żadnych kłopotów poradzisz sobie podczas wakacji lub biznesowej podróży. W tej kategorii czekają na Ciebie publikacje najlepszych wydawnictw edukacyjnych, słowniki i leksykony, fiszki, materiały egzaminacyjne, a także książki do nauki gramatyki i słownictwa. Wszystko czego potrzebujesz, by biegle mówić po rosyjsku znajdziesz na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie kursy językowe w wydaniu książkowym i multimedialnym. Znajdziesz tu także podręczniki i ćwiczenia dla początkujących oraz zaawansowanych, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę i poszerzyć zasób słownictwa. Na Livro.pl przygotowaliśmy dla Ciebie również słowniki popularnych wydawnictw naukowych, kursy na CD, książki do nauki gramatyki oraz repetytoria i materiały egzaminacyjne, dzięki którym doskonale przygotujesz się do czekających Cię testów lub rozmowy o pracę. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

Tym, którzy planują wyprawę do Rosji polecamy także reportaże i dokumenty w dziale Literatura Faktu oraz pozycje zebrane w kategorii Turystyka i podróże. Zaś miłośników rosyjskich smaków zapraszamy do Kuchni i diet, gdzie czekają najlepsze książki kulinarne pełne przepisów z całego świata.

1-60 z 201

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-60 z 201

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4