Język włoski

Język włoski to jeden z najpiękniej brzmiących języków na świecie! Naucz się nim płynnie posługiwać niczym rodowity Włoch razem z Livro.pl! W naszej ofercie znajdziesz najlepsze książki do nauki języka włoskiego oraz kursy dla początkujących i zaawansowanych. Dzięki nim bez trudu poradzisz sobie podczas wakacji, wyjazdów służbowych lub studenckiej wymiany! Z takimi pomocami naukowymi z pewnością szybko opanujesz język włoski. Książki do nauki, które znajdziesz w tej kategorii, tworzą bogaty zbiór podręczników, polecanych przez nauczycieli. Na Livro.pl czekają na Ciebie także podręczniki i ćwiczenia dla uczniów i studentów, słowniki najlepszych wydawnictw edukacyjnych, książki do nauki gramatyki oraz repetytoria i materiały egzaminacyjne. Wszystko, czego potrzebujesz, by zdać najważniejsze testy językowe i swobodnie mówić po włosku! Zobacz, co znajdziesz na Livro.pl! Wybierz książki do nauki języków i zacznij swoją przygodę z włoskim!

W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie najlepsze kursy do nauki języka włoskiego. Odpowiednie zarówno dla tych, którzy jeszcze nie mieli z tym językiem styczności, jak i tych, którzy biegle się nim posługują, ale chcą nauczyć się nowego słownictwa lub przypomnieć zasady gramatyki. Na Livro.pl znajdziesz także fiszki, rozmówki, podręczniki i ćwiczenia, a także słowniki i leksykony, które pomogą Ci opanować język włoski. Książki to nie wszystko! Czekają tu na Ciebie repetytoria i materiały egzaminacyjne oraz wszystko, czego potrzebujesz, by mówić tak, jak mieszkańcy słonecznej Italii! Jeśli więc interesuje Cię nauka języków, język włoski w szczególności, to w tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli jednak marzysz o wielkiej wyprawie do Włoch, zapraszamy Cię do kategorii Literatura podróżnicza oraz Turystyka i podróże . Miłośników włoskich smaków zachęcamy natomiast do odwiedzin w dziale Kuchnia i diety , gdzie czeka kilka tysięcy najlepszych książek kulinarnych!

1-60 z 329

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 329

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5