Słówka angielski

Niezmiennie umiejętność posługiwania się językami obcymi to atut, który nierzadko decyduje o zatrudnieniu nowego pracownika, bądź podjęciu biznesowej współpracy. Językiem, który obecnie pełni funkcję swego rodzaju lingua franca jest właśnie angielski. Słówka o trudnej wymowie, niezliczone ilości wyjątków i skomplikowana składania sprawiają, że często już na początku nauki tracimy zapał. W związku z tym swoją przygodę z językami obcymi warto zacząć od wyboru dobrych opracowań. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór podręczników oraz fiszek, dzięki którym w mgnieniu oka przyswoisz nowe słówka angielskie.

Najlepszy sposób na słówka – angielskie książki

Choć praktyka i nauka słówek pozornie się wykluczają, na naszej stronie znajdziesz najpopularniejsze opracowania, które pomogą Ci znacznie poszerzyć swój zasób słownictwa o wyrażenia, które okazują się niezbędne podczas codziennej komunikacji. Naszym zdaniem słówka angielskie najlepiej przyswajać za pomocą popularnych fiszek i podręczników, dzięki którym unikniesz bezmyślnego powtarzania, a postawisz przede wszystkim na długotrwałe zapamiętywanie. Poza tym znajdziesz u nas również świetne książki, które pomogą Ci rozwinąć i polepszyć Twój język zawodowy. W końcu dla nas liczy się przede wszystkim praktyczna nauka słówek. Angielski to język, który zazwyczaj służy do komunikacji biznesowej, ale okazuje się też przydatny podczas pracy w roli kelnera, opiekunki czy barmana. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz także opracowania dostosowane do podjętej przez Ciebie pracy.

Wiemy, że jeśli chodzi o angielski, słówka, których trzeba się nauczyć, sprawiają, że nawet ten piękny język traci swój urok. Nudne i bezmyślne powtarzanie, godziny spędzone przed książkami, a pod koniec dnia i tak nie pamiętasz żadnego nowego wyrazu? Aby tego uniknąć, na livro.pl znajdziesz szeroki wybór książek fabularnych, które sprawią, że nauka stanie się prawdziwą przyjemnością. Powieści z dołączonym samouczkiem pozwolą Ci na połączenie pracy z zabawą i urozmaicą tę pozornie nudną czynność, jaką jest nauka słówek. Angielski z naszymi opracowaniami szybko stanie się Twoim drugim językiem. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze opracowanie.

1-60 z 419

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 419

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5