Język angielski - Podręczniki i ćwiczenia

Szukając rozwiązania idealnego względem nauki języków, często zaczynasz od kupna fiszek albo rozmówek. To one w szybki sposób pozwalają zdobyć praktyczną wiedzę, potrzebną podczas zwiedzania innych krajów. Jednak to właśnie ćwiczenia z angielskiego najlepiej przygotują Cię do korzystania z języka w praktyce. Uzupełnione o płyty CD propozycje pozwalają na poznanie całego spectrum zawiłości językowych.

Podręcznik do angielskiego pozwoli Ci na ćwiczenie zarówno czytania i rozumienia tekstu, jak i na samodzielne rozwiązywanie zadań praktycznych związanych z gramatyką i słownictwem. Kompleksowa nauka jest istotna zwłaszcza w kontaktach biznesowych, gdy cały kontrakt zależy od Twojej znajomości obcego języka, którym jest angielski. Ćwiczenia z naszej oferty dostosowano do wieku i poziomu znajomości języka. Możesz zatem zamówić książeczkę dla dziecka, a przy okazji samodzielnie przypomnieć sobie potrzebne reguły.

Angielski – ćwiczenia na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Ucz się z dzieckiem od najmłodszych lat, inwestując w dostosowane do ich wieku ćwiczenia z angielskiego. Propozycje dla dzieci i młodzieży to tylko część dostępnych opcji. Równie łatwo uda Ci się znaleźć ofertę dla nieco starszych admiratorów angielskiego.

Podręcznik z angielskiego, będący kompleksowym narzędziem nauki, z pewnością pomoże młodszym i starszym szybko opanować wszystkie niezbędne zasady, by swobodnie korzystać z języka angielskiego na co dzień. Pamiętaj, że oprócz angielskiego, możesz się rozwijać wraz z innymi językami. Wystarczy skorzystać z naszej szerokiej oferty – sprawdź i przekonaj się!

1-60 z 548

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 548

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5