Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Rozmówki

Wybierasz się w daleką podróż biznesową? Chcesz zwiedzić nowe miejsca i kochasz poznawać inne kultury? Na Livro.pl czekają na Ciebie niezwykle praktyczne rozmówki, dzięki którym poradzisz sobie nawet tam, gdzie jesteś po raz pierwszy! Zapomnij o stresie związanym z brakiem znajomości języka i komunikuj się bez żadnych kłopotów! W tej kategorii znajdziesz kilkaset rozmówek w języku angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, hiszpańskim i wielu, wielu innych językach, którymi na co dzień posługują się mieszkańcy Europy, Azji i obydwu Ameryk. Po prostu wybierz odpowiednie dla siebie, spakuj plecak i ruszaj w drogę razem z Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz kilkaset rozmówek w najróżniejszych językach – rozmówki polsko-angielskie, polsko-niemieckie, polsko-włoskie i wiele, wiele innych, które z pewnością przydadzą Ci się zarówno podczas wakacji, jak i podróży biznesowych. Tytuły najpopularniejszych wydawnictw edukacyjnych, które w swojej ofercie posiadają także najciekawsze kursy językowe i książki do nauki języków obcych. Na Livro.pl znajdziesz rozmówki, które pomogą Ci nie tylko w największych stolicach świata, ale także w krajach rzadziej odwiedzanych przez turystów. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl!

Tych, którzy planują swoją podróż, ale przed wylotem chcieliby poznać najbardziej fascynujące zakątki miejsc, do których się wybierają, zapraszamy do działu Literatura Podróżnicza. A na każdą wycieczkę polecamy zabrać ze sobą jedną z pasjonujących powieści, które czekają w kategoriach Nowości i Bestsellery!

1-60 z 394

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 394

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5