Nauki ścisłe, medycyna

Najlepsze wydawnictwa z dziedziny nauk ścisłych i medycyny. Akademickie podręczniki, rzetelne opracowania oraz ogromne kompendia wiedzy z zakresu matematyki, chemii, fizyki, astronomii, biologii i medycyny. Książki przydatne zarówno pasjonatom o umysłach ścisłych, którzy odkrywają świat dzięki logice, jak i specjalistom, wykładowcom i studentom uczelni wyższych. Ponad 2000 starannie wyselekcjonowanych książek, które pomogą rozwijać wiedzę z zakresu trudnych i najbardziej wymagających dziedzin nauki. Sprawdź szeroką ofertę Livro.pl i poszerzaj swoje horyzonty!

W tej kategorii znajdziesz rzetelne publikacje z zakresu nauk ścisłych i medycyny. Tytuły uzupełniające obowiązkową listę książek w liceach i technikach oraz wydawnictwa akademickie przydatne studentom politechnik, uczelni medycznych oraz kierunków ścisłych i im pokrewnych. Szczegółowe opracowania dla tych, którzy uważają, że matematyka to prawdziwa królowa nauk – zbiory zadań, plansze i podręczniki. Interesujące pozycje dla pasjonatów, uczniów, nauczycieli i specjalistów z zakresu fizyki i astronomii, chemii i nauk przyrodniczych. Książki odpowiednie dla osób, które poszukują dobrze opracowanych repetytoriów i wstępów, jak i zaawansowanych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w wąskim zagadnieniu ulubionej dziedziny. W tej kategorii znajdują się także książki medyczne odpowiednie dla studentów oraz osób chcących pogłębiać swoją znajomość tych zagadnień.

Pozostałe publikacje przydatne w szkołach znajdują się w kategorii Podręczniki szkolne, edukacja. Przypominamy jednak, że nawet najbardziej światłe umysły wymagają czasem przerwy od nauki i zażycia nieco relaksu – np. z dobrą książką, którą znajdziesz w dziale Literatura.

1-60 z 4369

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 4369

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5