Medycyna

Na Livro.pl znajdziesz najlepsze publikacje medyczne dla studentów medycyny i kierunków pokrewnych, wykładowców, lekarzy specjalistów i pasjonatów tej dziedziny nauki. W tej kategorii czekają na Ciebie pozycje najpopularniejszych wydawnictw naukowych, a także praktyczne poradniki i kompendia wiedzy, dzięki którym dowiesz się więcej na temat najróżniejszych dolegliwości i chorób ludzkiego organizmu. W naszej ofercie odkryjesz książki medyczne z zakresu diagnostyki, medycyny klinicznej, chirurgii, pediatrii, farmacji i fizjoterapii, a także tytuły dla studentów pielęgniarstwa i weterynarii. Ponad tysiąc starannie wyselekcjonowanych wydawnictw czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze publikacje na temat szeroko pojętej medycyny. Czekają tu na Ciebie zarówno książki traktujące o podstawowych zagadnieniach medycznych, jak i pozycje specjalistyczne skupione na jej wąskich dziedzinach. Ponad tysiąc naukowych i popularno-naukowych wydawnictw z zakresu diagnostyki medycznej, fizjologii i anatomii człowieka, badań, najróżniejszych chorób i schorzeń i wielu innych działów medycyny. Na Livro.pl znajdziesz także podręczniki dla studentów medycyny, fizjoterapii, pielęgniarstwa i weterynarii. Sprawdź, co czeka na Ciebie w naszej ofercie!

Tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat naturalnych metod leczenia oraz zadbać o swój organizm i pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, zapraszamy do kategorii Poradniki oraz Kuchnia i diety, gdzie czekają najciekawsze pozycje dotyczące zdrowego stylu życia.

1-60 z 2214

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2214

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5