Technika

Masz zacięcie techniczne? Samochody, usterki, czujniki, sprężyny czy inne części nie są Ci obce? Rozwijaj swoje umiejętności z książkami, poradnikami dostępnymi na Livro.pl. Znajdziesz tutaj pozycje z zakresu mechaniki, mechatroniki, budownictwa i podstaw działalności gospodarczej. Książki techniczne to teoretyczne podstawy do praktycznej przyszłości.

Sporo dowiesz się na temat energetyki wiatrowej, budowy mostów, arduino, obsługi suwnic, a nawet projektowania systemów i akceleracji obliczeń. Zasięgniesz również wiedzy w zakresie bezpieczeństwa podczas pracy. Poznasz jak funkcjonują maszyny oraz z czego się składają, a także jak w razie potrzeby je naprawić. Nie musisz się martwić, że coś Cię ominie. W zakresie jednego tematu znajdziesz ciekawe książki o technologii, które rozwiną Twoje umiejętności i zbudują bogatą bazę teoretyczną. Wiele wydawnictw i zawsze atrakcyjne ceny sprawią, że nie będziesz musieć się ograniczać do jednej pozycji. Swoją wiedzę udoskonalisz wykonując zadania z książek temu dedykowanym. Poznasz nowe metody, które dzisiaj są przyszłością, a kiedyś będą standardem. Wejdziesz w świat elektroniki i elektromechaniki z porządnym bagażem wiedzy. Książki o mechanice i technice to także dobry prezent dla każdego fana nowinek technicznych.

Na Livro.pl znajdziesz także wiele książek z mechaniki klasycznej, medycyny, inżynierii i technologii. Zainteresują Cię z pewnością pozycje z zakresu literatury popularno-naukowej . Dla fanów odkryć polecamy literaturę faktu . Zawsze atrakcyjna cena i szybka wysyłka.

1-60 z 459

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 459

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5