Gimnazjum

Skompletuj wyprawkę dla Twojego dziecka na Livro.pl! Podręczniki do gimnazjum najpopularniejszych wydawnictw, zgodne z aktualnymi planami kształcenia. Książki dla uczniów wszystkich klas szkół gimnazjalnych do nauki języka polskiego, matematyki, fizyki, chemii, historii i innych przedmiotów, które uczniowie pamiętają ze szkoły podstawowej lub zetkną się z nimi dopiero po raz pierwszy. W tej kategorii znajdziesz także ćwiczenia, dodatkowe pomoce, zbiory zadań oraz ściągi i repetytoria, które pomogą gimnazjalistom przygotować się do czekającego ich egzaminu. Najlepsze podręczniki do nauki w szkole i książki pomocne podczas odrabiania zadań domowych. Zobacz, co musi znaleźć się w plecaku każdego gimnazjalisty!

Na Livro.pl znajdziesz podręczniki szkolne do gimnazjum – zarówno pierwszej klasy, w której uczniowie poznają nowe przedmioty, jak i w klasach wyższych, gdzie będą rozwijać posiadaną już wiedzę i kształcić nowe umiejętności. Zebraliśmy tutaj także ćwiczenia i zbiory zadań dostosowane do aktualnych planów kształcenia, a także repetytoria, powtórki, ściągi i kompendia wiedzy, które pomogą przygotować się każdemu gimnazjaliście do egzaminu kończącego ten etap nauki. Znajdziesz tu również pomoce naukowe i materiały dodatkowe, które ułatwią rozwiązywanie najtrudniejszych zadań domowych i naukę do prac klasowych. Zapomnij o korepetycjach, dzięki Livro.pl!

W naszej ofercie znajdują się także podręczniki do szkoły podstawowej oraz liceum i techników, a także książki przydatne uczniom i studentom szkół zawodowych i wyższych. Tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu wąskich dziedzin nauki zachęcamy do odwiedzenia kategorii Socjologia, Filozofia, Historia, Sztuka, a także Nauki ścisłe i Językoznawstwo.

Produkty: 3

Produkty: 3