Klasa 1

Poszukujesz podręczników do liceum lub do technikum? Dobrze trafiłeś! W tej kategorii znajdziesz podręczniki szkolne do nauki języka polskiego, historii, geografii, chemii, fizyki oraz matematyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Znajdziesz też tutaj podręczniki szkolne liceum i technikum do języków obcych oraz wielu innych przedmiotów, z których wiedzę musi posiąść każdy uczeń w szkołach średnich. W księgarni internetowej Livro.pl znajdziesz podręczniki do liceum i technikum na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Sprawdź, co powinno się znaleźć w plecaku każdego ucznia szkoły ponadgimnazjalnej!

Zastanawia Cię, jak wyglądają komórki pod mikroskopem, ile kilometrów od Ziemi znajduje się Księżyc albo jak nazywa się gwiazda polarna letniego nieba? A może chcesz się przygotować do matury z biologii, fizyki czy matematyki? W tej kategorii znajdziesz zarówno podręczniki liceum i technikum, jak i zbiory zadań, vademecum ucznia, tablice biologiczne, tablice chemiczne oraz zbiory zadań na różnych poziomach. Jesteś ciekawy świata i zastanawia Cię, w jaki sposób można na co dzień wykorzystywać matematykę, chemie czy fizykę? Podręczniki do liceum i technikum z tej kategorii pomogą Ci to odkryć samodzielnie! Wszystkie pomoce naukowe, które znajdziesz w asortymencie księgarni online Livro.pl są zgodne z aktualnymi programami nauczania w szkołach średnich.

Na Livro.pl znajdziesz też zarówno podręczniki do szkoły podstawowej, jak i gimnazjum oraz książki do szkół zawodowych i dla studentów uczelni wyższych. Szukającym pomocny naukowych na różnych poziomach edukacji polecamy kategorie, takie jak Lektury i opracowania, repetytoria, testy i materiały pomocnicze.

1-60 z 873

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 873

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5