PODRĘCZNIKI DLA NAUCZYCIELI – KSIĄŻKI METODYKA

Najciekawsze podręczniki dla nauczycieli na Livro.pl! W naszej ofercie znajdziesz książki, które przydadzą się wszystkim pedagogom i wychowawcom prowadzącym zajęcia w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach oraz liceach i technikach. Wydawnictwa na temat metodyki nauczania, które sprawią, że prowadzony przez Ciebie przedmiot stanie się ulubionym przedmiotem Twoich uczniów! Książki dla nauczycieli języka polskiego, matematyki, przedmiotów humanistycznych i ścisłych, a także religii, wychowania fizycznego i plastyki. Znajdziesz tu także pozycje, które pomogą Ci zaplanować atrakcyjne zajęcia i sprawić, że każda lekcja stanie się fascynującą przygodą! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz dla siebie odpowiednie książki. Metodyka nauczania to nauka, dzięki której kierowanie pracą uczniów w procesie nauczania. Z pewnością będzie ona o wiele prostsze z odpowiednimi pomocami naukowymi.

Na Livro.pl znajdziesz podręczniki dla nauczycieli dotyczące metodyki nauczania wczesnoszkolnego, a także prowadzenia zajęć w starszych klasach szkół podstawowych, gimnazjach, liceach i technikach. Tytuły popularnych i cenionych wydawnictw zgodne z aktualnymi planami kształcenia proponowanymi przez Ministerstwo Edukacji. W tej kategorii czekają na Ciebie także pozycje pomocne w nauczaniu dzieci z problemami takimi jak dysleksja, dysortografia czy dyskalkulia oraz kształceniu dzieci wymagających pomocy logopedycznej. Znajdziesz tu również książki dla nauczycieli takie jak scenariusze zajęć oraz najciekawsze rozwiązania, które możesz zastosować podczas prowadzonych przez siebie lekcji. Książki metodyka nauczania to świetne pomysły, dzięki którym uczniowie pokochają Twój przedmiot!

W ofercie księgarni Livro.pl znajdziesz także Encyklopedie i leksykony oraz naukowe publikacje w kategoriach Językoznawstwo , Kursy językowe , Informatyka oraz Psychologia i pedagogika . Najlepsze tytuły dla nauczycieli, wychowawców i pedagogów!

1-60 z 388

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 388

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5