Przedszkole

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki dla najmłodszych uczniów oraz publikacje na temat edukacji przedszkolnej. Kilkaset tytułów dla przedszkolaków, a także wydawnictwa dedykowane pedagogom, nauczycielom i wychowawcom, którzy na co dzień mają pod swoją opieką głodne wyzwań i nowej wiedzy maluchy. W tej kategorii czekają na Ciebie pomoce naukowe dla dzieci, dzięki którym maluchy poznają nowe literki i kształty, a także rozwiną swoje zdolności manualne i grafomotoryczne. Znajdziesz tu także pozycje dotyczące metodyki nauczania w przedszkolu, scenariusze prowadzenia zajęć i materiały, które pomogą Ci zamienić naukę w zabawę. Mnóstwo inspirujących pozycji, które sprawią, że przedszkolaki z jeszcze większym zapałem podejmą się nowych wyzwań! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie najciekawsze książki dla przedszkolaków, które przygotowują się do nauki w zerówce. Kolorowe wydawnictwa dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat, dzięki którym maluchy nauczą się pisać, rysować, czytać i liczyć. W tej kategorii znajdziesz także materiały pomocnicze dla wychowawców, którzy chcą zamienić swoje zajęcia w niezwykle inspirujące zabawy. Kilkaset inspirujących tytułów, które z pewnością spodobają się wszystkim maluchom i zachęcą je do pilnej nauki w domu i przedszkolu. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

Inne książki dla najmłodszych znajdziesz także w dziale Dla dzieci, gdzie czekają najpiękniejsze bajki, baśnie i opowiadania dla maluchów. Nauczycieli i wychowawców, którzy poszukują materiałów pomocniczych do prowadzenia zajęć także w starszych grupach, zapraszamy natomiast do kategorii Pedagogika.

1-60 z 338

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 338

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5