Repetytoria, testy, materiały pomocnicze

Zapomnij o stresie przed maturą i najważniejszymi egzaminami! Na Livro.pl znajdziesz pękające w szwach od ilości wiedzy repetytoria, testy i materiały pomocnicze! Najlepsze wydawnictwa dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników, a także studentów uczelni wyższych. Najbardziej przydatne tytuły, które pomogą Ci usystematyzować posiadaną już wiedzę oraz w krótkim czasie nadrobić jej braki. Idealny sposób, by przygotować się do każdego testu, egzaminu dojrzałości lub egzaminów na studiach. Szybkie powtórki, szczegółowe opracowania i wielkie kompendia wiedzy, dzięki którym nie musisz już korzystać z korepetycji! Zdaj na 100% razem z Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz repetytoria ze wszystkich przedmiotów, które mogą pojawić się na czekających Cię egzaminach. Powtórki z języka polskiego i przedmiotów humanistycznych takich, jak historia i wiedza o społeczeństwie, a także wydawnictwa z zakresu przedmiotów ścisłych – matematyki, fizyki czy chemii. Czekają tu na Ciebie testy i zadania podobne do tych, które pojawią się w arkuszach egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, a także materiały pomocnicze, tablice i leksykony przydatne podczas codziennej nauki w domu i w szkole. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają powtórzenia materiału lub chcą usystematyzować i rozwinąć swoją wiedzę.

W naszej ofercie znajdują się także podręczniki do szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i techników, a także wydawnictwa naukowe dla studentów uczelni wyższych. Na Livro.pl znajdziesz również lektury szkolne oraz tytuły przydatne nauczycielom i wykładowcom.

1-60 z 252

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 252

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5