Szkoła podstawowa

Zamień każdy dzień w szkole w wielką przygodę! Na Livro.pl znajdziesz podręczniki do szkoły podstawowej, które muszą trafić do tornistra Twojej pociechy już we wrześniu! Książki zarówno dla maluchów, którzy rozpoczynają dopiero naukę w 1 klasie, jak i nieco starszych uczniów, którzy kontynuują ją w klasach kolejnych. W tej kategorii zebraliśmy serie wydawnicze do kształcenia zintegrowanego, a także najlepsze podręczniki i ćwiczenia do języka polskiego, matematyki, historii, przyrody, geografii, informatyki i wszystkich przedmiotów, które pojawiają się podczas nauki w wyższych klasach szkoły podstawowej. Znajdziesz tu także atlasy i pomoce naukowe, które przydadzą się zarówno podczas odrabiania prac domowych, jak i zajęć dodatkowych w ramach kół zainteresowań. Poznaj naszą ofertę!

Na Livro.pl znajdziesz wszystkie podręczniki do szkoły podstawowej – zarówno wydawnictwa do nauki w klasach 1-3, jak i serie odpowiadające aktualnym planom kształcenia w klasach starszych. Karty pracy, ćwiczenia i podręczniki dla maluchów, które rozpoczynają swoją szkolną przygodę oraz tytuły do nauki przedmiotów realizowanych od klasy 4. Podręczniki do języka polskiego i nauki języków obcych, podręczniki do historii i przedmiotów humanistycznych, a także podręczniki do matematyki i innych przedmiotów ścisłych oraz pomoce naukowe, opracowania i atlasy przyrodnicze, geograficzne i historyczne. Wszystko, co musi znaleźć się w wyprawce ucznia szkoły podstawowej!

Na Livro.pl znajdują się także podręczniki do gimnazjum oraz liceum i technikum, książki do nauki w szkołach zawodowych i na studiach wyższych, a także repetytoria, opracowania i testy, które pomogą przygotować się do najważniejszych egzaminów.

1-60 z 2829

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2829

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5