Klasa 1

Twoja pociecha zaczyna edukację? Szukasz książki do 1 klasy podstawówki? Świetnie trafiłeś! W tej kategorii znajdziesz podręczniki szkolne do nauki informatyki, języków obcych, religii oraz nauczania zintegrowanego. W internetowej księgarni Livro.pl kupisz też wiele pomocy dodatkowych. Dzięki nim Twoje dziecko rozwinie umiejętności w zakresie języka polskiego i matematyki.

Wyrazy z „h”, „ch”, „ó” i „u” poćwiczysz wraz z dzieckiem, kupując zeszyt ćwiczeń do 1 klasy wypełniony po brzegi ortograficznymi łamigłówkami. Ucz i doskonal z pociechą czytanie. Wzbudzaj w nim pasję do książek. Dzięki temu rozwiniecie wyobraźnię i poszerzycie horyzonty. Matematyka nikomu nie będzie straszna. Ćwiczcie już teraz, by w przyszłości żadne zadanie nie sprawiało problemu. Nauka języków obcych również będzie przyjemnością. Pamiętaj, że dziecko chłonie wiedzę jak gąbka, zapewnij mu łatwy start i dużą dawkę wiedzy kupując książki do 1 klasy podstawowej szkoły. Wiemy, jak ważne jest wspieranie koncentracji u dzieci, dlatego w swojej ofercie mamy również książki do 1 klasy podstawówki, które doskonalą tę czynność. Wspólna nauka z dzieckiem to także świetna okazja do spędzenia czasu razem. Podręczniki szkolne do 1 klasy szkoły podstawowej nie muszą być nudne i monotonne.

Na Livro.pl znajdziesz też podręczniki do pozostałych etapów kształcenia. Od szkoły podstawowej, przez licea i technika po materiały dla studentów uczelni wyższych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą księgarni, a rodzicom polecamy również książki edukacyjne i literaturę .

1-60 z 677

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 677

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5