Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Klasa 3

Szukasz podręczników i innych pomocy naukowych dla trzecioklasisty, które będą odpowiadały możliwością uczniów oraz pomagać im odkrywać pasje i naturalną ciekawość świata. Na Livro.pl znajdziesz podręczniki szkolne klasa 3 dla przedmiotów takich jak język polski, angielski, niemiecki czy matematyka. W celu uzupełnienia lub sprawdzenia wiedzy trzecioklasisty możesz też się zdecydować na zakup dodatkowych pomocy naukowych, takich jak dyktanda, czytanie ze zrozumieniem, tabliczka mnożenia czy gramatyka.

W trzeciej klasie uczeń rozwija wcześniej zdobyte umiejętności. Na tym etapie edukacji trzecioklasista mierzy się z trudniejszymi zadaniami – doskonali zdolność poprawnego i płynnego czytania, rozumienia tekstu oraz tworzenia krótkich wypowiedzi pisemnych. W zdobyciu tych wszystkich umiejętności pomogą podręczniki szkoła podstawowa 3 klasa. Na Livro.pl proponujemy Ci materiały naukowe, które sprawiają, że uczniowie przyswajają wiedzę w skuteczny sposób. Polecamy ilustrowane podręczniki do klasy , które skutecznie rozbudzają ciekawość ucznia. W naszej ofercie znajdziesz też inne książki edukacyjne, dzięki którym trzecioklasista zapozna się z wyglądem oraz charakterystyką egzotycznych zwierząt, czy wiedzą na temat roślin. W ofercie księgarni znajdziesz też książki do nauki języków obcych oraz poświęcone przedmiotom technicznym i artystycznym.

Wszystkie książki edukacyjne z tej kategorii zostały dostosowane do wymagań programów nauczania, jakie stawia przed uczniem szkoła podstawowa. Podręczniki do klasy 3, zeszyty ćwiczeń oraz inne pomoce naukowe, które znajdziesz w naszej ofercie, to nic innego jak uporządkowana realizacja podstawy programowej.

Jeśli poszukujesz podręczników i innych książek edukacyjnych do uczniów innych klas szkoły podstawowej, to zajrzyj do kategorii Szkołą podstawowa. W naszym asortymencie znajdziesz też podręczniki do gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych i zawodowych oraz dla studentów.

1-60 z 349

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 349

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5