Klasa 4

W księgarni internetowej Livro.pl znajdziesz szeroki wybór tanich podręczników do klasy 4 szkoły podstawowej oraz liczne repetytoria, zbiory zadań i inne pomoce naukowe. Ten dział zawiera książki potrzebne uczniom 4 klasy szkoły podstawowej oraz zeszyty ćwiczeń do rozwiązywania zadań w domu.

Podręcznik szkolne, które proponuje księgarnia online Livro.pl, wprowadzają wymagane przez nową podstawę programową słownictwo i terminy z zakresu matematyki, języka polskiego, geografii czy biologii. Dzięki temu, że treści, które zawierają podręczniki szkolne, stopniowo wprowadzają wiedzę, to umożliwiają praktyczne poznanie przedmiotu, a przy tym angażują uczniów i zachęcają ich do samodzielnej pracy. Podręczniki szkolne stanowią największy zbiór naszej szkolnej oferty, w której skład wchodzą nie tylko podręczniki (4 klasa), ale też zbiory ćwiczeń, dzięki którym uczeń sprawnie przygotuje się do zajęć i prac klasowych. W ofercie Livro.pl czekają podręczniki szkolne do 4 klasy od znanych wydawnictw edukacyjnych, które są zgodne z programem nauczania w szkole podstawowej.

W ofercie Livro.pl znajdziesz materiały pomocnicze, lektury obowiązkowe i podręczniki. Szkoła podstawowa ma zapewnić dziecku wiedzę na określonym poziomie, co będzie o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze z odpowiednimi podręcznikami.

Na Livro.pl znajdują się także podręczniki do gimnazjum oraz liceum i technikum, książki do nauki w szkołach zawodowych i na studiach wyższych oraz Lektury i opracowania, repetytoria, testy i materiały pomocnicze. Jeśli potrzebne Ci podręczniki szkolne dla uczniów innych klas podstawowych, to zapraszamy do kategorii Podręczniki szkolne i edukacja.

1-60 z 454

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 454

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5