PODRĘCZNIKI SZKOLNE – KLASA 5

Klasa 5 to ten etap nauki, w którym dzieci na dobre włączyły się w aktywne poznawanie takich dziedzin nauki jak: przyroda, historia, matematyka czy język obcy. Dużą rolę w edukacji na tym poziomie odkrywają materiały pomocnicze, takie jak podręczniki. Szkoła podstawowa nie zawsze ma możliwość zamówienia ich dla całej grupy uczniów, dlatego też nasza księgarnia Livro.pl, specjalnie dla piątoklasistów udostępnia szeroki wybór książek do nauki w piątej klasie szkoły podstawowej. W tej kategorii znajdziesz barwnie ilustrowane podręczniki szkolne oraz zeszyty ćwiczeń dla najmłodszych, dzięki którym uczniowie 5 klasy będą mogli rozwijać swoją wyobraźnię oraz wiedzę między innymi w takich dziedzinach jak: historia, geografia, informatyka i inne. Wszelkie pomoce naukowe z tej kategorii są zgodne z programem nauczania, a ponadto spełniają wymagania zarówno rodziców, jak i nauczycieli.

Spośród pozycji dostępnych w kategorii Podręczniki szkolne – klasa 5, uczniowie będą mogli zaspokoić swoją ciekawość oraz poszerzyć dotychczasową wiedzę. Od odkrywania świata, aż po poznawanie dziejów historii Polski – zakres tematyczny jest bardzo szeroki, ze względu na obowiązujące piątoklasistów przedmioty. Korzystając ze wszechstronnego wyboru, na Livro.pl znajdziesz pozycje wielu wydawnictw, różniące się nie tylko zadaniami, ale także sposobem przedstawiania materiału. Tabele, grafy, rysunki i schematy – to zaledwie kilka możliwych sposobów, za pomocą których może być przekazywana wiedza ze wszystkich podstawowych dziedzin nauki.

Postaw na zróżnicowane materiały do nauki dla piątoklasistów oraz na dostępne na Livro.pl podręczniki. Szkoła podstawowa to okres edukacji dziecka, w którym najłatwiej stymuluje się mózg młodego człowieka i zachęca się go do podjęcia aktywnego rozwoju.

1-60 z 324

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 324

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5