PODRĘCZNIKI SZKOLNE DO MATEMATYKI – 5 KLASA

Matematyka to dziedzina nauki, która dostarcza narzędzi do otrzymywania ścisłych wniosków i dotyczy prawidłowości rozumowania. Jednym z jej zadań jest pobudzenie wyobraźni dziecka, które dopiero zaczyna swoją przygodę z nauką tego przedmiotu. Takie zadanie ma również każdy podręcznik z matematyki – klasa 5 nie stanowi wyjątku. Specjalnie dla dzieci będących na tym etapie nauczania księgarnia Livro.pl prezentuje szeroki wybór książek, zbiorów testów i opracowań, które wspomogą uczniów klasy piątej szkoły podstawowej w nauce matematyki. Przedstawiamy rozbudowaną kategorię pomocy naukowych z zakresu matematyki, którą polecamy przedstawicielom placówek, takich jak szkoła podstawowa. Matematyka 5 klasa to w końcu zakres wiedzy, która musi być przedstawiona dzieciom w przystępny i jasny dla nich sposób.

W ramach podanej kategorii zarówno nauczyciele, dzieci, jak i ich rodzice znajdą kompletny zbiór opracowań, służących nie tylko do nauki w szkole, ale i także do samodzielnej edukacji w zaciszu domowym. Pozycje te zawierają niezliczony materiał, który oprócz treści i zadań zawierają barwne ilustracje, rysunki oraz malunki, czyli wszystko to, co powinien zawierać każdy dobry podręcznik szkolny. Matematyka w klasie 5 może być bardzo interesująca, co wyraźnie podkreślają przygotowane przez profesjonalistów książki i ćwiczenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozycjami dostępnymi w tej kategorii. W bogatym zbiorze książek z pewnością znajdziesz idealny podręcznik matematyka klasa 5, który będzie odpowiadał Twojemu dziecku.

Zapraszamy również do przyjrzenia się na Livro.pl innym kategoriom książek i materiałów pomocniczych do nauki nie tylko dla piątoklasistów, ale także dla dzieci w innym przedziale wiekowym!

Produkty: 46

Produkty: 46