Szkoły wyższe

Książki dla studentów uczelni wyższych na Livro.pl! Poznaj naszą ofertę podręczników, które przydadzą się studentom wszystkich kierunków na uniwersytetach i uczelniach prywatnych. Książki z zakresu zarządzania i przedsiębiorczości, nauk społecznych, historycznych i politycznych, filologii polskiej i języków obcych, prawa, ekonomii, finansów, medycyny, nauk ścisłych i wielu innych kierunków realizowanych w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym. Kilka tysięcy tytułów znanych i cenionych wydawnictw naukowych oraz pozycje napisane przez najpopularniejszych profesorów, specjalistów i wykładowców. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i poszerz swoje horyzonty z Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz podręczniki na studia, książki przydatne studentom najróżniejszych kierunków na uczelniach wyższych oraz wydawnictwa naukowe dla tych, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę na temat wybranych dziedzin. Tytuły z zakresu filologii i nauk humanistycznych takich, jak historia, politologia, socjologia i filozofia, kodeksy, casusy i opracowania dla przyszłych prawników, książki dla studentów kierunków ścisłych oraz zarządzania, marketingu, ekonomii i finansów. Czekają tu na Ciebie także obowiązkowe pozycje podczas kształcenia na kierunkach medycznych i przyrodniczych oraz pomoce naukowe przydatne wszystkim studentom szczególnie przed egzaminami w zbliżającej się sesji.

W naszej ofercie znajdziesz także podręczniki do szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i techników oraz szkół zawodowych. Pasjonatom, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę w określonych dziedzinach polecamy również kategorie Filozofia, Socjologia, Historia, Sztuka, Nauki ścisłe i językoznawstwo.

1-60 z 780

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 780

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5