FILOLOGIA POLSKA I KLASYCZNA

Należysz do grona studentów i zastanawiasz się, gdzie kupić podręczniki akademickie? Większość podręczników jest dostępna w bibliotekach uniwersyteckich, ale niestety najczęściej wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Jeśli nie udało się zdobyć potrzebnego podręcznika, to z pewnością w tej kategorii znajdziesz coś dla siebie.

Zgromadziliśmy dla Ciebie wszystkie pomoce naukowe, takie jak podręczniki akademickie filologia polska, które przydadzą się każdemu studentowi tego kierunku. Książki dla studentów polonistyki takie jak „ Świat za tekstem ”, „ Socjolingwistyczne badania w teorii i praktyce ” czy „ Spór o niezrozumialstwo w dwudziestoleciu międzywojennym ” z pewnością przydadzą się na zajęciach dla językoznawców i literaturoznawców. Można je też z powodzeniem wykorzystać na wykładach, poświęconych retoryce i estetyce.

W tej kategorii znajdziesz podręczniki na temat literatury żydowskiej, o sztuce przekładu i czytaniu, dotyczące kognitywistyki czy roli pamięci w literaturze. Podręczniki akademickie filologia polska i klasyczna to doskonały wybór dla studentów socjologii oraz kognitywistyki, którzy pogłębiają swoją wiedzę na temat wpływu języka na społeczeństwo oraz wpływu zmieniającego się świata na język.

Poszukujesz podręczników, dotyczących zagadnień z innych filologii? Zachęcamy Cię do przejrzenia kategorii Filologia angielska , Filologia słowiańska , Filologia romańska czy Filologia germańska . Zajrzyj też do działu Literatura i wybierz dla siebie pasjonującą powieść lub Reportaż .

1-60 z 681

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 681

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5