Antyki i kolekcjonerstwo

Fascynują Cię antyki i lubisz otaczać się przedmiotami, które mają swoją historię? Kolekcjonujesz wyjątkowe rzeczy, a na Twoich półkach znajdują się już naprawdę pokaźne zbiory? Marzysz o wielkiej wyprawie na poszukiwanie skarbów lub po prostu masz ochotę odnowić swoją starą komodę? Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki na temat antyków i kolekcjonerstwa – poradniki, które pomogą Ci odrestaurować stare meble i przedmioty, szczegółowe opracowania na temat konserwacji zabytków, a także ilustrowane, wypełnione po brzegi wiedzą tytuły o największych kolekcjach na świecie. Ciekawe podręczniki, kompendia i pozycje naukowe dla pasjonatów, hobbystów, a także studentów kierunków związanych z historią i sztuką. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze pozycje dla miłośników antyków, zabytków i sztuki. Odkryjesz interesujące opracowania na temat wielkich zbiorów muzealnych, tajemniczych kolekcji i nieodnalezionych do tej pory skarbów. Zebraliśmy tu dla Ciebie także inspirujące poradniki pełne wartościowej wiedzy i przepięknie wykonanych zdjęć, które z pewnością pomogą Ci odnowić Twoje zabytkowe meble i inne przedmioty, które znajdują się w Twoich zbiorach. Znajdziesz tu również podręczniki i naukowe opracowania dla studentów oraz pasjonatów, którzy hobbystycznie zajmują się antykami.

Fanom ukrytych skarbów i dalekich wypraw polecamy także tytuły zebrane w kategoriach Literatura faktu oraz Turystyka i podróże. Miłośników powieści fabularnych zapraszamy natomiast do działów Książka, Audiobooki i Literatura.

Produkty: 39

Produkty: 39