Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Dom i ogród

Marzysz o przepięknie urządzonym mieszkaniu? Wielkim salonie z kominkiem i wygodną kanapą, przytulnej sypialni i cudownie zaaranżowanej werandzie? Odkryj najciekawsze poradniki na temat domu i ogrodu, które pomogą Ci stworzyć Twoją wymarzoną przestrzeń! Niezwykle inspirujące wydawnictwa pełne ilustracji i zdjęć, po których lekturze z pewnością poczujesz wenę i zaczniesz planować remont! Na Livro.pl znajdziesz książki na temat aranżacji wnętrz, majsterkowania, prowadzenia domu, pielęgnacji roślin oraz projektowania ogrodu lub mini-ogródków na działkach i balkonach. Wyjątkowe pozycje dla tych, którzy kochają zmiany i wciąż poszukują nowych pomysłów! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich czterech kątów!

Na Livro.pl znajdziesz poradniki, które sprawią, że aranżowanie wnętrz i ogrodu przestanie być dla Ciebie wyzwaniem. Inspirujące tytuły stworzone przez polskich i zagranicznych projektantów, architektów, specjalistów i prowadzących najpopularniejsze programy telewizyjne, którzy postanowili podzielić się swoimi pomysłami. W tej kategorii odkryjesz książki na temat urządzania domu, prac wykończeniowych, pielęgnacji roślin, a także stosowania niekonwencjonalnych rozwiązań, które sprawią, że Twoje mieszkanie stanie się nie tylko piękniejsze, ale i bardziej funkcjonalne. Zadbaj o własną przestrzeń i stwórz wymarzone miejsce razem z Livro.pl!

A jako lekturę czytaną w nowym, głębokim fotelu lub na wygodnej kanapie stającej w salonie polecamy jedną z książek, które czekają na Was w kategorii Literatura!

1-60 z 428

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 428

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5