Ogród

Marzysz o przepięknym ogrodzie pełnym roślin, kwiatów i krzewów? Pielęgnujesz swoje domowe miniuprawy na tarasie? A może każdą wolną chwilę spędzasz na działce, gdzie dbasz o ogródkowe sadzonki przez cały rok? Odkryj najciekawsze pozycje dla miłośników ogrodnictwa na Livro.pl! Przepięknie ilustrowane książki i inspirujące, pełne wiedzy poradniki, które pomogą Ci zaaranżować Twój wymarzony ogród – bez względu na to czy posiadasz wiele miejsca czy pielęgnujesz rośliny na balkonie. Czekają tu na Ciebie książki o ogrodzie dla początkujących, a także specjalistyczne wydawnictwa na temat sadzenia i rozmnażania roślin, architektury ogrodowej, tworzenia własnych mebli i wiele, wiele innych pozycji dla miłośników natury. Skompletuj swoje Vademecum Ogrodnika na Livro.pl!

W tej kategorii zebraliśmy najlepsze pozycje dla pasjonatów ogrodnictwa. Znajdziesz tu książki o uprawie roślin najróżniejszych gatunków – zarówno kwiatów i ziół doniczkowych, jak i roślin pnących, krzewów i drzew. Dowiesz się, jak stworzyć piękny, naturalny ogród tętniący życiem, poznasz tajniki sadzenia, przycinania i pielęgnacji roślin, a także zainspirujesz się do stworzenia nowych mebli i akcesoriów do Twojego ogródka. Książki o ogrodnictwie pełne wiedzy i ciekawych informacji, które z pewnością przydadzą się zarówno weekendowym działkowcom, jak i pasjonatom kochającym naturę.

Poradniki na projektowania i dekoracji mieszkań znajdziesz natomiast w kategoriach Aranżacje wnętrz i Prowadzenie domu. Poszukującym inspirujących informacji z innych dziedzin polecamy książki w działach Poradniki, Literatura popularno-naukowa, a także Rozwój osobisty i motywacja.

1-60 z 61

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 61

Strona:
  1. 1
  2. 2