Rośliny

Odkryj najciekawsze książki na temat roślin na Livro.pl! Poznaj tajniki sadzenia, uprawy i pielęgnacji kwiatów, ziół, bylin, a także ozdobnych krzewów i drzew. Obudź w sobie ogrodniczą pasję i zaaranżuj przepiękny ogród tuż za domem, werandę, na której możesz odpocząć lub domowy ogródek na Twoim balkonie. W tej kategorii znajdziesz poradniki dla osób, które dopiero rozpoczynają fascynującą przygodę z ogrodnictwem, a także specjalistyczne wydawnictwa na temat pielęgnacji i hodowli konkretnych gatunków. Dowiedz się, jak dbać o kwiaty zimą, kiedy przesadzać wybrane drzewka, co powinno znaleźć się w doniczkach oraz jak komponować bukiety kwiatów. Od ziół kuchennych aż do trudnej sztuki ikebany – zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie interesujące i niezwykle inspirujące pozycje na temat roślin najróżniejszych gatunków. Znajdziesz tu poradniki dla początkujących, którzy jeszcze nigdy nie zajmowali się domowymi lub ogrodowymi uprawami, a także podręczniki i wydawnictwa dla profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Odkryj najciekawsze pozycje na temat pielęgnacji ziół w kuchni i kwiatów w Twoim salonie, tytuły dla działkowców i ogrodników, a także przepięknie ilustrowane książki dla pasjonatów sztuki komponowania bukietów!

Zainteresowanych aranżacją ogrodu zapraszamy do działu Ogród, zaś tym, którzy właśnie projektują swoje mieszkanie polecamy kategorie Aranżacja wnętrz i Prowadzenie domu. Fanom dobrej literatury, którzy mają ochotę zatopić się w książce na wygodnym fotelu lub ogrodowym leżaku proponujemy natomiast Bestsellery i Nowości.

1-60 z 105

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 105

Strona:
  1. 1
  2. 2