Rośliny

Jesteś wielbicielem kwiatów? Odkryj najciekawsze książki o roślinach na Livro.pl! Nasze poradniki ogrodnicze pomogą na nowo stworzyć idealne miejsce do relaksu okraszone solidną porcją kwiatów, drzew i krzewów. Dzięki tym pozycjom dowiesz się jak je sadzić i pielęgnować, byś mógł cieszyć oko jak najdłużej.

Jeżeli chcesz poznać tajniki sadzenia, uprawy i pielęgnacji kwiatów, ziół, bylin, a także ozdobnych krzewów i drzew to ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. Obudź w sobie ogrodniczą pasję i zaaranżuj przepiękny ogród tuż za domem. Masz pomysł na stylową werandę, na której będziesz mógł odpocząć? Te pozycje są dla Ciebie. Nie masz miejsca na ogród? Balkon, który odpowiednio zaaranżujemy idealnie nada się na mały ogródek.

W tej kategorii znajdziesz poradniki dla osób, które dopiero rozpoczynają fascynującą przygodę z ogrodnictwem. Być może właśnie taka książka będzie idealnym prezentem dla nich? Nic bardziej nie cieszy amatora ogrodnictwa jak efektowna pielęgnacja kwiatów. Książka powie Ci jak dbać o kwiaty zimą, kiedy przesadzać wybrane drzewka, co powinno znaleźć się w doniczkach oraz jak komponować bukiety kwiatów. Internetowa księgarnia livro.pl ma także podręczniki i wydawnictwa dla profesjonalistów, którzy stale chcą się rozwijać w zakresie ogrodnictwa. To kompleksowe źródło praktycznej wiedzy od u ziół kuchennych aż do trudnej sztuki ikebany. Wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz w właśnie w tych książkach.

W tej kategorii czekają na Ciebie interesujące i niezwykle inspirujące pozycje na temat roślin najróżniejszych gatunków. Jeżeli jednak nie jesteś fanem ogrodnictwa zajrzyj do innych kategorii. Być może zainteresuje Cię prowadzenie domu? Fanom dobrej literatury, którzy mają ochotę zatopić się w książce na wygodnym fotelu lub ogrodowym leżaku proponujemy natomiast Bestsellery i Nowości.

1-60 z 138

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 138

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3