Hobby

Pasjonuje Cię muzyka i chcesz rozwijać swoją umiejętność gry na instrumentach? Każdą wolną chwilę przeznaczasz na decoupage, tworzenie rękodzieł, handmade’owych ozdób lub scrapbooking’owych albumów? A może Twoje największe hobby to fotografia, modelarstwo, motoryzacja lub zwierzaki? Odkryj najciekawsze poradniki na Livro.pl, które pomogą Ci rozwijać Twoje pasje! W tej kategorii znajdziesz niezwykle inspirujące, pełne wiedzy i przepięknych zdjęć wydania na temat rysunku, fotografii, projektowania odzieży, biżuterii i ozdób, modelarstwa, opieki nad czworonożnymi pupilami, motoryzacji i wielu innych dziedzin, które Cię fascynują. Oto najprostszy sposób na to, by poprawić swoje umiejętności, znaleźć motywację i stać się profesjonalistą! Rozwiń swoje pasje razem z Livro.pl!

W tej kategorii czeka na Ciebie mnóstwo inspirujących tytułów, które z pewnością zachęcą Cię do rozwijania swojego hobby. Wydania pełne zdjęć i ilustracji, dzięki którym jeszcze łatwiej będzie Ci zastosować proponowane rady. Książki hobbystyczne po brzegi wypełnione interesującą wiedzą przydadzą się nie tylko zaawansowanym amatorom, ale również początkującym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w przeróżnych dziedzinach. Znajdziesz tu poradniki hobbystyczne dotyczące fotografii, które pomogą Ci zrozumieć, czym jest ekspozycja i jak używać manualnego trybu w lustrzankach, poznasz tajniki malarstwa i rysunku, które rozwieją wszelkie wątpliwości na temat kompozycji i używanych narzędzi, handmade’u i decoupage’u, dzięki którym jeszcze chętniej sięgniesz po przybory plastyczne oraz wiele innych pozycji specjalnie dla pełnych pasji hobbystów!

Równie inspirujące pozycje z innych dziedzin znajdziesz także w kategoriach Poradniki, Rozwój osobisty i motywacja, Nauka języków, Kuchnia i diety oraz Turystyka i podróże. Fanów powieści fabularnych zachęcamy natomiast do odwiedzenia działu Literatura.

1-60 z 1776

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1776

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5