Malowanie, rysowanie

Malujesz, rysujesz, szkicujesz, a wszędzie wokół Ciebie piętrzą się kartki, notesy i ołówki? Uwielbiasz portretować, marzysz o stworzeniu własnego komiksu lub po prostu kreślisz abstrakcyjne dzieła podczas rozmów telefonicznych? Odkryj najciekawsze książki i poradniki na temat rysunku i malarstwa, które pomogą Ci rozwinąć Twoją pasję oraz pozwolą poznać największe sekrety tej dziedziny sztuki! Na Livro.pl znajdziesz niezwykle inspirujące wydawnictwa okraszone świetnymi ilustracjami, dzięki którym nauczysz się rysować lub malować dowolną techniką – bez względu na to czy zajmujesz się tym już od dawna czy dopiero zaczynasz! W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie także najciekawsze opracowania, książki dotyczące teorii oraz antystresowe kolorowanki. Zobacz, co na Ciebie czeka!

Na Livro.pl znajdziesz kursy dla początkujących, profesjonalne poradniki dla zaawansowanych oraz specjalne opracowania, dzięki którym nauczysz się rysować określoną tematykę – np. portrety, anatomię człowieka, martwą naturę, fantastyczne stworzenia, a nawet mangę i komiks. Fascynujące wydawnictwa pełne inspirujących ilustracji oraz instrukcje krok po kroku, dzięki którym podejmiesz się nawet najtrudniejszych tematów, a w Twoim szkicowniku już niebawem powstaną pierwsze dzieła. Zebraliśmy tutaj także antystresowe kolorowanki, które świetnie sprawdzą się szczególnie w chwilach nudy lub wtedy, gdy masz ochotę na odrobinę kreatywnej zabawy.

Miłośnikom innych form artystycznego wyrazu oraz ich historii polecamy zajrzeć także do kategorii Sztuka. Pasjonatów nieco innych dziedzin zapraszamy natomiast do działu Hobby, gdzie czekają na Was niezwykle inspirujące książki pełne nowych pomysłów!

Produkty: 3

Produkty: 3