Motoryzacja

Uwielbiasz ryk silnika i zapach benzyny? Żaden pojazd nie ma przed Tobą tajemnic i marzysz o tym, by zasiąść za kółkiem amerykańskiego klasyka lub jednego z najpopularniejszych modeli, które wyjechały z polskich fabryk? Jeśli kochasz motoryzację aż tak bardzo to ta kategoria jest właśnie dla Ciebie! Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki motoryzacyjne, które odkryją przed Tobą największe sekrety tej branży. Pozycje na temat historii najróżniejszych marek i pojazdów, publikacje dotyczące samochodów marzeń i najpopularniejszych motocykli, zaskakujące tytuły o niespotykanych machinach jeżdżących oraz poradniki na temat bezpiecznej i sportowej jazdy. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 3, 2, 1… Start!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze pozycje dla prawdziwych fanów dwóch, czterech i ośmiu kółek. Książki o historii motoryzacji, które przybliżą Ci największe tajemnice, ciekawostki i skandale związane z produkcją popularnych samochodów. Opracowania zbiorowe i zestawienia pełne fascynujących zdjęć i ilustracji znanych i nieznanych pojazdów, przeglądy najbardziej zaskakujących maszyn, a także podręczniki z serii „Sam naprawiam” i inne pomoce naukowe przydatne uczniom techników, szkół policealnych i pasjonatom. Znajdziesz tu także poradniki dotyczące technik jazdy, które pomogą Ci jeździć bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie oraz całą masę innych książek o motoryzacji. Specjalnie dla kierowców i miłośników wszystkich pojazdów jeżdżących!

Fanom brawurowej jazdy i spektakularnych pościgów polecamy natomiast tytuły zebrane w dziale Sensacja i kryminał, gdzie czekają na Was najlepsze książki akcji. Pasjonatów nieco innych dziedzin zapraszamy natomiast do kategorii Hobby.

1-60 z 121

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 121

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3