Motoryzacja

Uwielbiasz ryk silnika i zapach benzyny? Żaden pojazd nie ma przed Tobą tajemnic? Jeśli kochasz motoryzację to świetnie trafiłeś! Ta kategoria jest właśnie dla Ciebie! Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki motoryzacyjne, które odkryją przed Tobą największe sekrety tej branży. Dowiesz się więcej na temat historii najróżniejszych marek i pojazdów. Znajdziesz tutaj publikacje dotyczące najpopularniejszych modeli samochodów i motocykli. Zgłębisz tajniki wiedzy, zarówno o nowoczesnych jak i zabytkowych autach. Przygotowaliśmy także poradniki na temat bezpiecznej i sportowej jazdy. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze pozycje dla prawdziwych fanów każdego pojazdu, od samochodu osobowego aż po ciężarówki. Książki o historii motoryzacji, przybliżą Ci największe tajemnice, ciekawostki i skandale związane z produkcją popularnych samochodów. Poznasz także historię polskiej kolei. Możesz wybrać się w podróż do PRL-u i zobaczyć czym wówczas można było jeździć. Opracowania zbiorowe i zestawienia pełne fascynujących zdjęć i ilustracji pokazują nawet najmniejsze detale. Kultowe pojazdy zawsze w jednym miejscu. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę skorzystaj to książka o historii motoryzacji skutecznie pomoże w nauce. Przydatne będą podręczniki z serii „Sam naprawiam” i inne pomoce naukowe, które sprawdzą się szczególnie uczniom techników, szkół policealnych, a także pasjonatom. Książka o motoryzacji to także świetny pomysł na prezent dla każdego maniaka.

Uwielbiasz szybką jazdę ale tylko z konkretną fabułą? Fanom brawurowej jazdy i spektakularnych pościgów polecamy natomiast tytuły zebrane w dziale Sensacja i kryminał, gdzie czekają na Was najlepsze książki akcji. Pasjonatów nieco innych dziedzin zapraszamy natomiast do kategorii Hobby. Na livro.pl każdy znajdzie coś dla siebie.

1-60 z 146

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 146

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3